+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55
    jao
    Guest
    ja co miesiac kocham sie w dni plodne i jakos w ciaze nie zaszlam wiec wcale nie tak latwo jest wpasc jak sie wydaje
    i wcale sie tych plodnych dni nie boje robic tego na calosc bo i tak okres dostaje

sabina rabenda
    Guest

Smile Sex

Dziewczyny jakie wy pytania zadajecie.......?a jak majtki sie zdejmowało...to trzeba było myśleć odpowiedzialnie czy można sobie pozwolić iść na całość....bo to chwila przyjemności a wychowanie to długie lata...?NAJLEPIEJ JEŚLI NIE WIESZ KIEDY MASZ DNI PŁODNE TO ZADBAJ O ANTYKONCEPCJE I WYBIERZ SIĘ DO GINEKOLOGA TO CI POMOŻE ....TAKIE JEST MOJE ZDANIE JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM TO SORY.....

Nie zarejestrowany
    Guest
    ]Dziewczyny jakie wy pytania zadajecie.......?a jak majtki sie zdejmowało...to trzeba było myśleć odpowiedzialnie czy można sobie pozwolić iść na całość....bo to chwila przyjemności a wychowanie to długie lata...?NAJLEPIEJ JEŚLI NIE WIESZ KIEDY MASZ DNI PŁODNE TO ZADBAJ O ANTYKONCEPCJE I WYBIERZ SIĘ DO GINEKOLOGA TO CI POMOŻE ....TAKIE JEST MOJE ZDANIE JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM TO SORY.....[/QUOTE]

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Koszalin
    A ja Kochałam się z chłopakiem w dniu płodnym. Doszło do wytrysku. Myślicie że jest bardzo duża szansa na zajście w ciąże?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał jancia Zobacz post
    A ja Kochałam się z chłopakiem w dniu płodnym. Doszło do wytrysku. Myślicie że jest bardzo duża szansa na zajście w ciąże?
    O ile dobrze pamiętam wypowiedź pani ginekolog, podczas stosunku dwójki zdrowych partnerów szansa na zajście w ciąże wynosi trochę ponad 10 proc.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Prawdę mówiąc też jestem nieco przerażona. Wydawało mi się, że wśród młodych ludzi wiedza seksualna jest dość duża. Dzisiaj, gdy na każdym kroku piszę się o seksie, a antykoncepcja jest szeroko dostępna pytania typu, czy mogę być w ciąży, gdy ‘bzykałam się’ (przepraszam za kolokwializm) podczas dni płodnych sprawiają, że ręce mi opadają. Na przyszłość polecam prezerwatywy i nieco więcej rozumu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zgadzam się z wypowiedzią diany po za jednym przypadkiem. Kalkulatory dni płodnych nie są skuteczne. Bardziej polecałam tester płodności ze sliny np afrodyta.

Nie zarejestrowany
    Guest

sexs

pomocy dostalam okresu 27 grodnia a 14 stycznia uprawialam seks boje sie czy nie zajde w ciazy co wy na to

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Ełk
    A jak długie masz miesiączki? I czy regularne? Przy seksie bez zabezpieczenia zawsze jest duża szansa.

Gość04
    Guest

sperma na narządach płciowych dziewczyny

Witam,
    kochaliśmy się z dziewczyną jak zawsze zabezpieczamy się a ja dodatkowo wychodzę na koniec by zmniejszyć szansę na wpadkę, gdyż jeszcze nie mamy poukładanego życia. Dzisiaj gdy po stosunku dziewczyna jeszcze na mnie leżała i gdy zaczęła wstawać zauważyłem że trochę nasienia wyciekło u nasady członka, prezerwatywa nie pękła lecz wyciekło z niej pod wpływem kurczenia się członka po stosunku. Trochę nasienia znalazło się blisko narządów płciowych mojej dziewczyny, szybko to wytarliśmy, dziewczyna w dodatku przemyła dokładnie wszystko ciepłą wodą i mydłem. Raczej nic nie znalazło się wewnątrz narządów rodnych. Czy jest szansa że plemniki przeżyły i żeby zaszła w ciążę? Dodam że dziewczyna teoretycznie ma dni płodne, 4 lub 5 dzień płodny. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości