+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 89
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar babka_piaskowa
    Mieszka w
    Pleszew
    Już pierwszy tydzień kuracji za mną I jak najbardziej pozytywnie Smaruję się 2 razy dziennie di tego masaż szorstką rękawicą raz dziennie i są efekty więc póki co motywacji mi nie brakuje Skóra jest bardzo nawilżona, krem nie ma brzydkiego zapachu, nie brudzi ubrań i jest lekki

Nie zarejestrowany
    Guest
    samo nie zniknie trzeba ciezko pracowac nad soba aby wszytsko bylo idealne wedlug mnie recepta na to to sport, lekki, ale zawsze trzeba sie poruszac, zdrowa dieta i dobry kosmetyk. i zawsze efekt bedzie a Ty wolisz domowe czy "markowe" kosmetyki?

Mieszka w
    Pleszew
    Ja kupiłam Vichy CEllulodestoc. Dobrze się zapowiadał i się nie zawiodłam Skusiłam się tym, że to krem z apteki i wydawał się być bardziej profesjonalny. Z chęcią poćwiczyłaby, joge ale przy mały dziecku ciężko znaleźć na to czas, dlatego zostaje mi gonitwa po domu i rodzinne spacery A kremik nieźle ujędrnia nawilżą. Na pośladkach zdecydowanie mniej grudek

Nie zarejestrowany
    Guest
    mi vichy kojarzy sie z lekami, wkoncu z apteki, a jak z apteki i z lekami to musi po prostu musi byc skuteczny i dlatego wierze tym ich reklamom i nowym produktom;] mocno ujędrnia ten celludestock/?

Mieszka w
    Pleszew
    po dwóch tygodniach widać napięcie i ujędrnienie co zauważalne jest spadkiem obwodów!
    Spodnie stały się luźniejsze a wcale sie nie rozciągły w praniu. Zależało mi żeby krem się dobrze i szybko wchłaniał, ten ma lekka konsystencje i spełnia moje warunki

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar numika
    Mieszka w
    Wrocław
    ale nie zapomnij o cieczeniach, babka_piaskowa
    krem z pewnoscia daje efekty, ale trezba je utrwalic cwiczeniami

Mieszka w
    Pleszew
    walczę o czas na ćwiczenia póki co muszą wystarczyć mi spacery i wszystkie domowe obowiązki, chyba, że zacznę podrzucać mała do teściów ;p
    Zauważyłam, że peelingi dają dużo i masaż szorstką gąbką krem się potem lepiej wchłania choć przy Cellulodestocku nie ma z tym problemu

Nie zarejestrowany
    Guest
    z tymi ćwiczeniami to kiepsko szkoda, że bez ćwiczeń to tak nie działa.... Ja też mam małe dziecko i zero czasu!

Mieszka w
    Pleszew
    czy ja wiem czy nie działa, ja nie ćwiczę prawie wcale i działa. To chyba jest właśnie taki krem dla leniuszków ;p

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar nimka
    Mieszka w
    Karpacz
    teraz coraz wiecej kobiet szuka kremu ktory bedzie pracował za nią;] masz swietne efekty tej kuracji :P gratuluje! wychodzi na to ze to narawde przełomowy kremik ;]

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości