+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi pomogły zabiegi Alidya. Miałam je w Centrum Medycznym Damiana wykonywane. Nie wiem gdzie jeszcze je wykonują, bo nawet się tym nie interesowałam. Świetne rezultaty więc naprawdę polecam. A robiła mi je Pani Wiśniewska Goryń, świetna babka.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czesc

Nie zarejestrowany
    Guest

celulit

cześć wszystkim zaczełam stosować suplementy molecularproject tej firmy pelladin theraphy jka dla mnie super
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-11-18 o 22:08

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Ćwiczenia i dietę można wspomagać masażami. Masaż tajski dla kobiet po okresie ciąży jest idealny dla kobiet pragnących powrócić do sylwetki sprzed ciąży. To masaż przy użyciu olejków aromatycznych. Masowane są między innymi uda, okolice brzucha i biodra ale również stopy, mięśnie pleców i szyi oraz podbródek.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-07-19 o 21:05

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    By pozbyć się celulitu polecam poczytać o zabiegu zwanym VelaShape
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-19 o 22:08

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Polecam interesujący artykuł o tym jak pozbyć się celulitu zark.pl/jak-sie-pozbyc-cellulitu/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 31-07-19 o 18:00

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Polecam usługi kliniki estetica-clinic.pl Mają w swojej ofercie zabieg na usunięcie cellulitu podobno bardzo skuteczny.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-08-19 o 22:10

Nie zarejestrowany
    Guest

antykoncepcja

Po ciąży trzeba poczekac by hormony się ustabilizowały, a później można działać. Ja robiłam to ćwiczeniami i dietą, oprócz tego nie wróciłam do hormonalnej antykoncepcji i to spowodowało ujędrnienie mojej skóry. Bałam się innej anty, ale teraz juz nie zmienię jej, zabezpieczam sie diafragma caya i wiem że przynajmniej nie będę miała cellulitu a i libido też jest całkiem całkiem ;p

Ingaaa
    Guest

RE

Wiem, że to będzie wyzwanie, ale aby pozbyć się cellulitu ważna jest odpowiednia dieta. Taka która jest dostosowana do stylu życia, oprócz tego warto zdecydować sie na regularną aktywność fizyczną. Jednak jeżeli zależy Ci na czasie to warto rozważyć zabieg redukujący cellulit, jak na przykład ONDA. Sama przeszłam przez serię zabiegów, które przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Efekty przeszły moje oczekiwania, udało mi się zredukować cellulit jednak przeszłam na dietę i dwa razy w tygodniu chodzę na zumbę.

Nastia
    Guest
    Peelingi i regularne masarze plus ćwiczenia Ja dodatkowo przez cała ciążę oraz rok po używałam balsamu Ujędrniającego do Ciała Sexi Mama Antycellulitowego. Miałam po nim bardzo sprężystą skórę i myślę, że zdał swoją rolę w 100 %.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości