+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak ustalić ojcostwo?

Chciałam się zapytać czy jako dowód pisać grupowe badanie krwi jeżeli nie było ono robione tylko chce żeby zrobili badanie krwi bo jutro idę do sądu w sprawie o ustalenie ojcostwa i rozszczenia z tym związane
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-12-14 o 10:13

Nie zarejestrowany
    Guest

Jeśli kobieta nie chce a partner tak??

A co w przypadku kiedy kobieta nie chce, żeby dziecko nosiło nazwisko ojca?? Ten tego chce ale jest człowiekiem, który sam nie dorósł ( pije, imprezuje i jest człowiekiem z brakiem, chociażby minimalnego poczucia odpowiedzialności) i dlatego, dla dobra dziecka lepiej, żeby nie miało styczności z "ojcem". Czy jest coś co przyszła matka może zrobić??

Nie zarejestrowany
    Guest

ojciec wloch

ojcem mojej corki jest wloch,ktory jest zonaty ,nie dal mojej corce nazwiska ani jej nie rozpoznal jako swoje dziecko mimo to mi pomaga nie wiem czy moge mu ufac? to nie bedzie trwalo wiecznie wiec czy powinnam zlozyc pozew o ustalenie ojcostwa i zabezpieczyc moje dziecko przed utrata alimentow.obecnie jestem na urlopie wychowawczym i nie wiem co mam robic?czy skladac pozew w polsce czy we wloszech gdzie bedzie lepiej .....

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża w trakcie rozwodu

jestem w trakcie rozwodu nie żyje z mężem prawie rok,obecnie jestem z partnerem od 7 miesięcy i okazało się że jestem w ciąży.jak po porodzie zgłosić dziecko żeby miało nazwisko mojego partnera jeśli nie będę miała jeszcze ?

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża w trakcie rozwodu

Interesuje mnie ten temat ponieważ sama jestem w takiej sytuacji. Rozwód z mężem alkoholikiem przedłuża się miesiącami z powodu jego niebecnosci w sądzie. Nie żyję z mężem od 2 lat,a nie współżyjemy od 5 lat. Stało się: zaszłam w ciąże z innym mężczyzną. Boję się że z tego powodu sprawa rozwodowa obróci się przeciwko mnie. Boję sie iść do sądu.

Nie zarejestrowany
    Guest

A co zrobić, gdy kobieta traktuje swoje dziecko jako działalność gospodarczą?

Czy izolowanie dziecka od ojca - to milość, czy przemoc?

Nie zarejestrowany
    Guest

ustalenie ojcowstwa

witam, mój były chłopak zostawił mnie w ciąży, i nie przyznaje się do dziecka teraz moja córka ma 3 miesiące i chce ustalić ojcowstwo i podać go o alimenty tylko że nie mam z nim kontaktu bo jest za granicą. co mam zrobić?

Nie zarejestrowany
    Guest

szok!

moj facet tez mnie zostawil w ciazy. zrobil ze mnie jakas najgorsza kur.. bo nie chcialam usunac dziecka. a mała zaraz sie urodzi i jej wspanialomyslny tatus chce w sadzie przekazac swoje racje- jakim jest wspanialym ojcem.

Nie zarejestrowany
    Guest

witam!!!

mam pytanie.Czy moge ubiegac sie o zwrot alimentów od dnia narodzin dziecka?Ojciec dziecka nie placic mi alimentów od początku.Prosze o wyjasnienie.

Nie zarejestrowany
    Guest

hej.

Jestem w trakcie ustalenia ojcostwa.Ojciec dziecka od samego poczatku czyli od poczecia dziecka wiedział ze jest ojcem ale nie płacił mi alimentów.Czy zwrot alimentow bedzie od dnia narodzin dziecka?? czy moze raczej od momentu ustalenia ojcostwa.???

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości