+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

Późne macierzyństwo

W wieku dwudziestu sześciu lat miałam wiele komplikacji podczas ciązy natomist w wieku 39 lat ciąża przebiegała bez żadnych komplikacji.

Nie zarejestrowany
    Guest

Późne macierzyństwo

Drogie panie, czytam wasze wpisy ,są obawy, radości...Z pewnością dziecko jest wielkim darem i moim zdaniem niezależnie od wieku. Ponadto zastanawia mnie to kiedy w wieku np 40 lat kobieta dowiaduje się o ciąży, czy w jakiś sposób dodaje jej to dodatkowych sił witalnych i odmładza ją w jakiś sposób okres ciąży a później same już macierzyństwo?

Nie zarejestrowany
    Guest

taka tam historia...

na moje 40 urodziny urodzi nam się nie zaplanowane dziecko,
    moja historia może Was znudzi, a może nie: od 30 lat choruję na cukrzycę, 5 lat temu wygrałam z rakiem piersi tracąc jedną z nich, teraz jestem w 14 tygodniu cięży i cieszymy się z tego bardzo i ja, i moja 16 letnia córa i mój kochany facet, czuje się świetnie,wyniki mam dobre,ciąża rozwija się poprawnie wręcz książkowo,jestem po badaniach prenatalnych-wszystko gra.Jestem wielką optymistką, dużo sie uśmiecham i wierzę w moje szczęśliwe rozwiązanie, pozdrawiam

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    Gratulujemy!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Upragnione maleństwo

Już niedługo kończę 39 lat i bardzo pragnę zajść w ciążę. Nie obawiam się, że dziecko będzie chore. Mocno wierzę, że wszystko będzie w porządku z dzieckiem. Staram się już około pół roku i jedynie boję się, że w tą ciążę nie zajdę. Sił mam dużo. Uprawiam sport, zdrowo się odżywiam. Czuję się młodo. Mam już syna 10 letniego.

Banned
    Mieszka w
    warszawa
    jak to nie pierwsze dziecko to nie masz sie czym martwic, ale masz przy tym na pewno urwanie glowy, 3 dzieci maz i Twoja ciaza czy spalas na supermami poduszce, ktora pozwala przybrac idealna pozycje podczas snu ? rano budzisz sie wypoczeta i masz sile na nowy dzien

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości