+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
    polozna
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Jestem w 12 tyg ciazy dzis bylam na I usg w szpitalu i po nim jestem po prostu w szoku .Badanie trwalo ok 3 min.Lekarz powiedzial tylkl ze dziecko rozwija sie prawidlowo ma 2 raczki 2 nozki po 5 paluszkow i podal mi dlugoscv dziecka po za tym nic zero na temat serduszka nawet go nie pokazal ani jakie tetno jaki obwod glowki po prosto masakra.Mam pytanie czy mozna za tydz.lub 2 zrobic 2 usg prywatnie zeby dowiedziec sie wiecej szczegolow bo po dzisiejszym to jestem zalamana ,wsciekla .........brak slow
    nawwet w tym samym dniu mozecie powtorzyc usg

ewelinka
    Guest
    ja też uważam, że badanie usg to prawdziwy cud tylko też trzeba trafić na dobrego lekarza. W pierwszej ciąży trafiłam do bardzo niemiłego, który tylko wszystko przyspieszał i przebierał nóżkami.. A w drugiej ciąży trafiłam do dr Totko w Ultragenie i u niej usg to prawdziwe przezycie dla rodziców pierwsze bliskie spotkanie z dzieciątkiem

berniczka
    Guest

re:

ja swoje badanie usg robiłam w krakowie w ultragenie i byłam zachwycona mają dobry sprzęt i wszystko było pięknie widać. I robiłam i 3d i 4d cudo, wspaniała pamiątka ale jak mówię, trzeba dobry sprzęt i dobrego lekarza, żeby wszystko wyjaśnił

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Katowice
    Ja bardzo przeżywałam usg i denerwowałam się, że coś mogło się stać itd generalnie bardzo emocjonalna ze mnie kobieta. Martwiłam się czy lekarze będą dla mnie nie delikatni i poszłam tam gdzie chodzi moja siostra na wszystkie usg ginekologiczne do Ultragenu w Krakowie. Cieszę się, że trafiłam na uprzejmych i rozumiejących ludzi bo cała ciąże chodziłabym podwójnie zestresowana.

inka54321
    Guest

ciąża???

witam,zrobilam dzis test
    wyszedl dziwny...
    rozmazane czerwone cos pod niby jedna kreska,moze ktoras tez tak miala??

Nie zarejestrowany
    Guest

USG 3/4 w Lublinie

Ja wykonywałam w tym roku to badanie w Provivo w Lublinie i wyszło bardzo ładnie, otrzymałam płytę z filmem z badania i kolorowe zdjęcia , ja jestem zadowolona, a lekarz wykonujący bardzo delikatny i sympatyczny, wszystko tłumaczył. Mąż również zadowolony ponieważ uczestniczył w badaniu i wszytko widział na oddzielnym ekranie. Osobiście polecam każdej ciężarnej, fantastyczna pamiątka. Ja na aparatach usg się nie znam, ale w internecie są filmy wykonane w PROVIVO https://www.youtube.com/watch?v=7mHRA8W2A80
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-05-17 o 10:12

Nie zarejestrowany
    Guest
    Wykonywałyście badanie USG 4d ciąży? jak ono wygląda w porównaniu do 3d?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja wykonywałam badanie USG 4d mojej ciąży u doktora Kubiaka w Koninie. Badanie to wygląda tak jak nagranie z brzucha. Widać każdy szczegół dziecka oraz jego twarz. Jeżeli mieszkacie w Koninie to polecam wam udać się do tego ginekologa. Można u niego wykonać USG 3d i 4d.

milexica88
    Guest
    Zgadzam się z tym, że USG to jedno z najważniejszych a przy tym najprzyjemniejszych badań w ciąży. Pod warunkiem, że trafi się na dobrego, kompetentnego lekarza, który wszystko nam wyjaśni, odpowie na pytania, pokaże dziecko. Ja miałam to szczęście, że trafiłam na panią doktor Rozmus-Warcholińską. Dzięki temu na każde badanie USG chodziłam z prawdziwą przyjemnością. Niestety, nie zawsze wygląda to tak różowo... Warto wybierać sprawdzonych specjalistów. Jeśli ktoś jest z okolic Częstochowy - polecam właśnie panią Wiolettę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości