+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest

termin porodu

moja lekarka wyznaczyła mi termin porodu na 26 maja od ostatniej miesiączki a wg usg na 21 czerwca jak to mozliwe ze rozbieznosc terminów jest tak duża. teraz dziecko wazy tylko 2400.ale w mojej rodzinie kobiety nie rodzą dużych dzieci ja sama miałam taką wage kiedy sie urodziłam

Nie zarejestrowany
    Guest

3d

dziewczyny jak wyglada padanie penetralne??zdjecie 3d czy kobieta jest gdzies naklowana?/?i czy to badanie moze zagrozic dzieckuy??

Nie zarejestrowany
    Guest

czy jest możliwe

hej!mam pytanko.nie mam już miesiączki od lutego(wcześniej już zdarzały mi się już takie zaniki miesiączki na parę mies.)byłam u lekarza i nie stwierdził ciąży,jest możliwe żeby się pomylił?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do kasiulki

raczej nie, a robiłaś sobie test ciążowy?

Nie zarejestrowany
    Guest

czy to możliwe??

cześć dziewczyny, pierwszy raz zwracam sie o rade do internautek. byłam dziś na usg i lekarz powiedział, że ciąża nie rozwija się prawidłowo. jestem w piątym tygodniu. od ostatniego badania, które miałam tydzień temu zarodek urósł 1 mm. czy to naprawde znaczy, że ciąża oubmarła czy mam jeszcze jakieś szanse, że zostane mamą. prosze napiszcie nie wiem co mam myśleć. ciągle mam nadzieję,

Nie zarejestrowany
    Guest

usg

my robilismy juz 3 badania. pierwsze jak tylko test wyszedl pozytywny i dzidza byla kropka-4 mm
    drugie w 7 tyg zeby serduszka posluchac-9mm
    no i teraz w 13tyg co bylo niesamowite-dzidza drapala sie po glowie, lapala za kolano machala raczkami i nozkami....cudo!!!
    nie moge sie doczekac nast wizyty za 3 tyg, bedziemy nagrywac dvd!!!
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Boje sie:(((

Hej mam pytanie!!Nie pamietam kiedy mialam ostatnia miesiaczke robilam sobie test i wyszlo mi ze jestem w ciazy!!!Ale w tym czasie kochalam sie z dwoma mezczyznami w odstepie jakis 2 tygodni czy lekarz powie mi dokladnie w ktorym jestem tygodniu???? Bardzo prosze o odpisanie boje sie isc do lekarza bo nie wiem co mi powie a moj chlopak mysli ze to jego dziecko ja tez bym bardzo chciala zeby to byla prawda ale strasznie sie boje((( Prosze pomozcie mi

Nie zarejestrowany
    Guest

Usg

Cóż ja byłam na badaniu USG i niewiele wiem. Lekarz był od samego początku niechętnie nastawiona do jakiejkolwiek rozmowy. Powiedział tylko, że jestem w 10 tygodniu i żebym spojrzała, że serduszko bije. Widziałam jeszcze jak oglądał ciemną plamkę,której zrobił zbliżenie, ale nic nie mówił. Dopiero jak wychodziłam powiedział, ze wyniki i opis do odebrania u lekarza (bo to ta sama przychodnia) i że na jajniku jest malutka torbiel.
    Dopiero jak dostanę się do ginekologa to poznam opis.

judyta1236

Lekarz bez podania pierwszego dnia ostatniej miesiączki nie poda Ci "wieku" ciąży. W moim przypadku miedzy wyliczeniem lekarza (9tydz) a wynikiem z USG (10tydz) jest tydzień różnicy. Mi, gdy liczę od dnia poczęcia (bo akurat go znam) wychodzi 8 tydzień i 3dni.
    Kalkulatory ciąży dostępne w necie wyliczają mi, że w tej chwili jestem w 9 tygodniu.

Nie zarejestrowany
    Guest

judyta

Judyta, a sama nie mozesz okreslic kiedy mialas owulacje???? jezeli lekarz stwierdzi dluzsza ciaze to jestes w ciazy z tym pierwszym chlopakiem w innym przypadku z drugim.

Nie zarejestrowany
    Guest

Usg

Dzis mialam usg juz drugie choc jestem w 13 tyg.przyjemnosc trwala 45 min bo robila go znajoma.To jest moje 3 dziecko ale teraz mialam 9 lat przerwy wiec czuje sie jakby to bylo pierwsze dziecko:-)a Dla mojego meza to niesamowite przezycie bo w koncu mial okazje towarzyszyc w trakcie badania.W poprzednich ciazach jakos nie bral udzialu z powodu pracy.pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości