+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
    Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha a

a mojej coreczce oliwka

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha a

a mojej córeczce oliwka

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

jestem mamą 2 miesięcznego synka, do tej pory myślałam, że ciemieniucha mojego synka nie dotyczy, aż tu nagle patrzę i zauważyłam przy samym czułku niewielką ilość żółtawych plamek. Tak naprawde to nie wiem jak ją usunąć. Od pierwszych dni dziecka stosowałam oliwy z oliwek zamiast oliwki do smarowania ciałka skarbika i naprawdę jest o niebo lepsza od oliwki, ponieważ wchłania sie w skórę nie zostawiając tłustej obślizgłej powierzchni tak jak oliwka no, ale ciemieniuchy i tak nie zapobiegłam! Znacie jeszcze jakieś inne skuteczne sposoby? Proszę o odpowiedzi

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

szybko przyszał i tak samo szybko sie z nią uporałam.
    byłam przerazona ilością i okropnie wyglądała.
    smarowalam śmietaną, zostawilam na ok.1godz. potem wyczesywałam grzebykiem.szczotka nie pomoze! cierpliwie myłam glówke szamponem i znow grzebyk. W 2 dni i po wszystkim
    pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

Też mam problem z rozprzestrzenianiem się ciemieniuchy mała ma zaczerwienione czółko i z łuskami mam problem sama nie wiem co mam stosować.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

muj synek ma 4 miesiące i co jakiś czas ma nawroty ciemieniuchy co zrobić?

Nie zarejestrowany
    Guest

Ceiemienucha

Dziewczyny jeśli mogę coś poradzić na ciemieniuche to ja u swojej córeczki na początku użyłam oliwki zwykłej dla dzieci ale dostała uczulenia i pediatra poradziła mi żebym przed kąpaniem nasmarowała jej główkę Oiliatum ( w tym ją również kąpie i ma śliczna skóre a od oliwki dostała uczulenia).Przed każdą kąpielą tak robie i już prawie nie ma ciemieniuchy

Nie zarejestrowany
    Guest

wypadające włoski

problem pojawił sie w 3 tyg. życia mojego synka - żółte krostki i łuszcząca sie skóra. Podjełam standardowe zabiegi - oliwka, czapeczka i czesanie. Ku mojemu przerażeniu zauważyłam że wraz ze skórką wyczesuję małemu włoski ?!?! czy to normalne?

Nie zarejestrowany
    Guest

Olejuszka + ścieranie pieluszką

Witam. Moja malutka dostała ciemieniuchy w pierwszym miesiącu życia, na początku stosowałam oliwkę i delikatnie ścierałam pieluchą tetrową, wszystko ładnie schodziło, oczywiście jeśli jest to łuska mocna i gruba to trzeba uważać żeby nie narobić maleństwu ran. Potem odkryłam Olejuszkę i jestem z niej zadowolona!!! Zabieg przy dużej ilości łuski trzeba powtarzać i ścierać systematycznie. U nas co jakiś czas się powtarza ciemieniucha. Acha u nas ciemieniucha była na czole, za uszami, na uszach no i głowie. Życzę powodzenia w walce z tym cholerstwem....

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniuszka zaleczona

od ostatniego postu problem się nasilił i już wiem, że to oliwka zaostrzyła ten stan. Ciemieniuszka rozprzestrzeniła się na czółko i za uszami, tragedia. Odstawiłam oliwkę, nasączałam dzecku główkę kremem Oilatum, kąpałam dziecko w emulsji Oilatum, a główkę myłam szamponem tej samej serii, a po kąpieli czesałam. po ok 3 dniach ciemieniuszka ustąpiła ale nie było łatwo. Teraz po kąpieli smaruję maluchowi główkę delikatną emulsją Balneum i dbam o dokładne wysuszenie - póki co ciemieniuszka nie wraca. PS. to nie reklama - darmowe próbki tych preparatów dostałam w aptece - wystarczy poprosić

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości