+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
    Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

stosuje olejuszke ale nie pomaga

Nie zarejestrowany
    Guest

Na ciemieniuchę

Jeśli ciemieniucha pojawia się powyżej czwartego miesiąca, jest to przeważnie objaw alergii, najczęściej na białko mleka krowiego. Główkę smaruje się pól godziny przed kąpielą maścią tranowa (1.90zl w aptece bez recepty), wyczesuje się szczoteczką i myje główkę. Po myciu jeszcze raz wyczesuje.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha w 1 dzień

Mój synek miał ciemieniuchę już po 5 dniach (tak się nałożyło wraz ze statutem dziecka przenoszonego)walczyłam z nią 1 m-ce. nic nie pomagało i moja mama podpowiedziała mi pół na pół oliwka BAMBINO i szampon BAMBINO. Smarowałam głowę przed kąpielą, ciało też myłam tym balsamem a następnie dobrze płukałam w wodzie. Pracowałam nad wyczesywaniem tylko 1 dzień i narazie nic się nie odnowiło choć maluch ma już 10 tygodni

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

Ciemieniuchę mojemu synowi zlikwidowałam po zastosowaniu mieszanki oliwy z oliwek i spirytusu 95 %-pomieszać w równej ilości.Nałożyłam patyczkiem higienicznym na miejsca,w którym była ciemieniucha,a potem delikatnie wyszczotkowałam.Zrobiłam to jeden jedyny raz i nigdy wiecej jej nie widziałam!

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

Moja córka skończyła 4 miesiące i kilka dni temu zauważyłam u niej ciemieniuchę na główce, próbuję smarować oliwką ale narazie nie pomaga, u mnie jest dodatkowy problem gdyż moja córka ma bardzo gęste czarne włosy przez które nie mogę się za bardzo przedostać do skóry, co robić w takim przypadku?

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

Najlepiej 0,5h przed kapiela nasmaruj grubo margaryna i takim plastikowym grzebyczkiem dla niemowlat wyczesuj ( przyciskaj delikatnie az luski zaczna sie zachaczac o zeby grzebyka ) mi pokazala ten sposob ciotka i pomoglo powtorzylam 2x .

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

moja crcia skonczyla 3 miesiace iznowu powrocila ciemieniucha.ale teraz te ranki sa mokre i sacza,nie wiem co robic

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

moja 2miesieczna córka dostała ciemieniucho,ciagle jej to wyczesuje, oliwkuje a to cholerstwo nie odpuszcza .łusli sa coraz grubsze, a po czesaniu cała główka dziecka jest mocno czerwona i poraniona, co robić?poradzcie, proszę

Nie zarejestrowany
    Guest

clotrimazolum

Dziewczyny nie używajcie tej maści na główce dziecka. To jest przeciwgrzybiczne, a ciemieniucha to nie grzybica. Jeszcze zrobicie krzywdę swojemu dziecku!

Nie zarejestrowany
    Guest

ciemieniucha

Ja robiłam smalcem,ooliwką,olejuszką az w końcu pediatra przepisał mi maść tranową moze pomoze

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości