+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie

Mam 30 lat . trzy lata temu miałam różyczkę i bardzo ciężko ją przeszłam . Teraz staram się o drugie dziecko i mam problem z zajściem w ciązę , czy różyczka mogła na to wpłynąć ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Pytanie

WITAM, mój synek ma 6 lat i wystąpiła u niego wysypka wyglada tak samo jak ta która jest opisywana jako rózyczka. nie ma temperatury bawi sie jest wesoły tylko mówi ze go swędzi. podałam mu calcium wapno. mam nadzieje ze przejdzie.

Nie zarejestrowany
    Guest

szczepienie przeciw różyczce

Witam, planuję ciażę, zrobiłam wszystkie wymagane badania i okazało się ze nie chorowalam na różyczkę, wiem że muszę się zaszczepić i jest to platna szczepionka, ile kosztuje?
    Z góry dzięki za info, pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

witam

moj syn ma 2,5 roku.w czwartek wrocil ze szpitala bo mial zapalenie pluc,dostawal antybiotyki inhalacje itd.dzis rano zobaczylam u niego na ciele male rozowe plamki od szyji do rączeki polowy nóżek,byl szczepiony na wiekszosc z chorob i zastanawiam sie co to teraz moze byc jak leczyc czy isc do pediatry czy do szpitala i czy moja 4letnia corka jest bezpieczna czy cos jej grozi.prosze o rade pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

rózyczka

moja młodsza siostra jest chora na różyczke jest takie prawdopodobienstwo ze moja córeczka moze sie zarazic bo ma 1.5 roku

Nie zarejestrowany
    Guest

mam pytanie?

cześc mam córke ma 5 lat jest chora na różyczke,cały czas byłam z nią,a okazało się ze jestem w ciąży. co mam robić

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mój 13 -letni syn ma różyczkę

Nie zarejestrowany
    Guest
    Rodzice,bacznie obserwujcie dziecko i nie wysyłajcie do przedszkola,czy szkoły,gdy tylko pojawią się pierwsze drobne objawy wskazujące na różyczkę.Ja zrobiłam błąd-gdy trochę swędziało i nie miał gorączki,wysłałam do szkoły.Syn (lat 13)rano,jak się przebudził,miał gorączkę i opuchnięte dłonie oraz go bolały stawy i mięśnie rąk,a gdy mył piekła skóra.Lekarz zalecił jak najwięcej wygrzewania się w łóżku!

Mama przedszkolaka
    Guest

Choroby zakaźne u dzieci

Znalazłam artykuł o tym jak odróżnić choroby zakaźne u dzieci http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...yna_37767.html

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości