+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 239
    Nie zarejestrowany
    Guest

Kiedy niepokoją cię bóle brzucha

witam. jestem w 39 tygodniu ciazy i juz ponad 2 tygodnie temu byalam w szpitalu, poniewaz mialam jak sie pozniej okazalo skurcze przepowiadajace.odszedl i wtedy czop sluzowy. teraz od jakis 3 dni non stop mam skurcze i boli mnie brzuch w dole. przedostatniej nocy skurcze byly bardzo silne i zdarzaly sie przez ok 2-3 godz prawie co dwie minuty, ale jakos do tej pory nie urodzilam dzisiaj odczuwam dosc balace ruchy dziecka w dole macicy, bol brzucha i czasem skurcze, ktore rowniez bola. dlaczego nie rodze ??? modle sie zeby to bylo JUZ !! nie wiem co mam zrobic... kobieta podobno sama bedzie wiedziala najlepiej kiedy to juz jest porod, ale ja przez te wszystkie juz odczucia naprawde nie wiem czy bede w stanie oznajmic mezowi ze zaczynam rodzic, bo dla mnie to ja juz w kazdej chwili gdy czuje bole i te wszystkie naprawde bolesne skurcze mam wrazenie ze to JUZ. moze jakis ginekolog lub ktos wypowie sie na ten temat ?? bede wdzieczna. PS: chcialabym zeby juz mi wody odeszly, bo wtedy bede pewna ze to teraz.

Nie zarejestrowany
    Guest

ból brzucha

mam pytanko czy po stosunku boli brzuch?? nigdy mnie nie bolał kochałam się już dużo razy czy to może oznaczać że jestem w ciąży?? prosze odpowiedzcie mi

Nie zarejestrowany
    Guest

ból brzucha

Jestem w 37 tygodniu ciąży i przez całą noc i cały dzień bolał mnie brzuch i nadal boli. Jest to związane z ciążą. Bóle są co kilka minut i są dośc silne. Proszę o odpowiedź.

Nie zarejestrowany
    Guest

ból brzucha

Ja jestem w 5 tyg ciąży,często mam bóle kolki a w czoraj dostałam trasznie sielnych i bolesnych bóli brzucha i macicy, dokładnie ja podcas miesiączki. Niestety mieszkam w Anglii wiec wizyta u ginekologa natychmiast jest niemożliwa, pierwsza wizyte mam za 2 tyg ale bardzo się martwie

Nie zarejestrowany
    Guest

ból brzucha

jestem w 3 tygodniu ciazy i miewam bole w podbrzuszu i łapia mnie kolki... bardzo sie martwi i niepokoje bo musze dodac ze 2 miesiace temu poroniłam w 10 ty ciaży ....

Nie zarejestrowany
    Guest

bule brzucha

boli mnie brzuch od kilku dni boje sie ze moge byc w ciazy czy to mozliwe

Nie zarejestrowany
    Guest

bole

ja mam bole brzucha i kregoslupa jestem w 25tyg ciazy

Nie zarejestrowany
    Guest

Bul bzucha

JA NIESTETY mieszkam w angli teraz jestem w cionzy boli mnie bzuch ale na swojego lekaza niemoge liczyc niewiem nawet w kturym tygodniu cionzy jestem niezrobili mi zadnych badan dopiero za 3 miesionce bende miec usg bardzo sie martwie tym bulem bzucha a 10 miesiecy temu poronilam w 8 tygodniu prosze o rade

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

ciąża w Anglii

Ojoj Sander dlaczego robisz taaaakie błędy??? A tak w ogóle to dlaczego do cholerki nie wymusisz tego usg na lekarzu, przecież w Anglii jest o niebo lepsza służba zdrowia niż w Polsce i jakieś standardy obowiązują. Jeśli nie daj Boże poronisz to przecież będziesz mogła tego konowała podać do sądu!!! Albo umów się na prywatną wizytę, jeśli nie tu to w Polsce!

Nie zarejestrowany
    Guest

do Sander

Sander, ja też mieszkam w Angli i to co piszesz jest trochę dziwne. Mniej więcej napewno wiesz w którym tygodniu ciąży jesteś, przecież możesz to obliczy c mniej więcej na podstawie miesiączki, długości cyklu. No chybaże miałaś, bardzo ale to bardzo nieregularne okresy typu raz co miesiąc, raz co półtora.
    W Angli nie robią usg, żeby stwierdzic ciązę ale obowiązkowo powinnaś miec dwa skany! Pierwszy ok 12-13 tydzień, drugi ok. 20. Owszem, może to się opóżnic kilka dni ale bez przesady.
    Pewnie byłaś już u swojego GP jak nie to idź koniecznie. On zawiadomi midwife i da ci ulotki. Mi dali książeczkę"Screening tests for you and your baby" wydaną przez NHS. Tam od razu na drugiej stronie masz napisane co i kiedy powinnaś miec zrobione tzn jakie testy, badania itp.
    Ja teraz jestem w 8 tygodniu ciąży. Kilka miesięcy temu poroniłam - ciąża martwa. Byłam w 12,5 tyg a ciąża przestała rozwijac się na 7,5. Dowiedziałam się tego podczas usg. Dobrze, że akurat w tamtym czasie byłam w Polsce na wakacjach, to rodzina pomogła mi przez to przejśc. Nie miałam żadnych niepokojących oznak. Tzn bolał mnie trochę brzuch, ale rozmawiałam z kilkoma kobietami, które były już w ciązy i mówiły, że je też bolał. Byłam zła na początku na ten cholerny angielski system, ale później w końcu ginekolog w Polsce powiedził, że najprawdopodobniej to zdarzyłoby się w Polsce też - bo zapewne poszłabym do niego jakieś 2 tyg po tym jak nie dostałabym okresu, czyli 6 tydzień a potem kazałby mi przyjś

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 24 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości