+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 160
    Nie zarejestrowany
    Guest

kaszel mokry od 2 lat

U mojego 4,5 letniego syna kaszel pojawił się wraz z pójściem do przedszkola. Wielu odwiedzonych lekarzy, prześwietlenia płuc testy alergiczne i wlewanie w dziecko litry syropów poszły na nic. Jedynie wyjazdy w odległe miejsca i radykalne zmiany klimatu dały niewielką poprawę, u nas przełomem była Tunezja, wysoka temperatura niska wilgotność i kaszel ustał. Niestety po powrocie wszystko wracało. Dziś przestałam obciążać dziecku wątrobę syropami i korzystam z medycyny naturalnej. Rezultaty są ale potrzebna jest duża cierpliwość, gdyż leczenie trwa kilka miesięcy.

Nie zarejestrowany
    Guest

wykresyz intensywności kaszlu

Opisywałam powyżej kaszel u mojego syna. Z moich spostrzeżeń i co miesięcznych wykresów!!! które robię na podstawie intensywności kaszlu u syna przyczyną jest zbyt wysoka wilgotność powietrza w Polsce a co za tym idzie wysokie pylenie roślin. Syn najpierw dostaje kataru a potem natychmiast kaszlu. Nadal korzystam z medycyny naturalnej. Polecam również kraje o klimacie gorącym i suchym oraz kraje Skandynawskie. Poprawa natychmiastowa. Nie jest zjawiskiem normalnym ciągle kaszlące dziecko i należy szukać rozwiązania, które zminimalizuje ten objaw, gdyż doprowadzić to może do astmy.

Nie zarejestrowany
    Guest

suchy kaszel

proszę o pomoc mój roczny synek 2 tygodnie temu był chory miał przy tym suchy krtaniowy kaszel miał 2 antybiotyki przeszło mu ale po tygodniu znów zaczyna kaszleć poza tym jak pobiega też kaszle w ogóle co robić????

Nie zarejestrowany
    Guest

krtan i szczekajacy kaszel

moj synek caly czas choruje zapalenie gardla ,krtani potrafi nawet dwa razy w miesiacu ,mial robione testy skorne a le to nic z alergia,pediatra tez zalamuje rece teraz wybieramy sie do laryngologa mysle ze cos nam pomoze.

Nie zarejestrowany
    Guest

czeste choroby

moje dziecko bardzo czesto choruje co mam robic bylam prawie u wszystkich lekarzy i nic to nie dalo co robic

Nie zarejestrowany
    Guest

chrypka u 2 latka

córka brała antybiotyk i krople od bólu ucha .na kontroli lekarz stwierdził że jest poprawa wszedzie czysto . mimo to ma katar i spływa jej to do gardła i troche odkasłuje .powiedzialam to lekarzowi na kontroli a on kazal do nosa wpuszczać NASIVIN i tylko to . ale dziecku nie przechodzi .nie wiem co dalej robić może syrop podać .ale jaki?

Nie zarejestrowany
    Guest

co robic?

moje 4 letnie dziecko też ciągle choruje kaszle, angina itd.

Nie zarejestrowany
    Guest

zapalenie krtan

moje dziecko czesto choruje na zapalenie krtan,kaszel njczesciej ma duszacy ledwo lapie odech rano a w polodnie jej przechodzi czy powinam odrazu isc do lekarza,

Nie zarejestrowany
    Guest

kaszel i katar

moj synek ma 6 miesiecy i twz czesto kaszle ima katar najgorzej jest w nocy co zrobic zeby zeby w nocy kaszel go tak nie meczyl

Nie zarejestrowany
    Guest

nawracający suchy kaszel

moje dziecko miało narwacający suchy kaszel, najpierw zaczynało się suchym męczącym kaszlem który doprowadzał aż do wymiotów potem przeradzał sie w mokry i już wtedy oskrzela były zaatakowane i antybiotyk.Po antybiotyku kilka dni spokój i z powrotem nawroty suchego kaszlu- mokry kaszel-zaatakowane oskrzela- antybiotyk i znów spokój i tak trzy razy.Udaliśmy się do laryngologa i okazało się ze u półtorarocznego dziecka jest przerośnięty trzeci migdał. Dostaliśmy leki na "zmniejszenie" migdała i narazie spokój. A lekarze leczyli wczesniej na alergie i męczyli dziecko antybiotykiem, całkiem niepotrzebnie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości