+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Temat: Mięśniaki w ciąży

Nie zarejestrowany
    Guest

Mięśniaki w ciąży

Szanowna Pani doktor, jestem w 8 tyg ciąży , mam b. duzego mięśniaka srodsciennego (7x6cm). Lekarze mówia ze bedzie cud jezeli maluszek nie zginie.Bije mu juz serduszko, widac go na usg. Prosze mi pomóc znalezc lekarza który byłby w stanie poprowadzic ciąze. Ja wierze w ten cud, tak bardzo go kocham.! Jestem z Rzeszowa ale byłabym w stanie pojechac na kraj swiata zeby dzidziusia uratowac. Mam 32 lata, jestem zdrowa tylko teraz "wysiadam" psychicznie.Nie wiem czy Pani sie odezwie , ale błagam prosze mnie pocieszyc ze istnieje chociaz minimalna szansa an ratunek. Dziekuje bardzo

Nie zarejestrowany
    Guest

Do pani Barbary

Proszę wysłać to pytanie do spejalisty, lista znajduje się po lewej stronie pomiędzy bloczkiem "Szukamy przyjaznych ośrodków zdrowia", a informacją o newsletterze. Wystarczy kliknąć np. na ginekologa i napisać pytanie. Pani doktor w ciągu kilku dni poowinna odpisać. Pozdrawiam.

3. Jak pokonać KASZEL U DZIECKA Jakie dolegliwości są typowe dla CIĄŻY? Ciąża i poród Marty - historia z brzuszkiem Poród: twoje prawa w szpitalu
    Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki

Wiem,że bardzo sie pani przejmuje ale na pocieszenie chciałabym powiedzieć ze ja miałam w ciąży mięsniaka 14cm! i donosiłam ciążę do 37 tygodnia.Oczywiście byłam pod stała kontrolą lekarzy i wszystko skończyło sie dobrze. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

mięsniak

witam, u mnie stwierdzono wczoraj ciazę 6 tyg.bardzo się cieszę, ale niestety obok niej jest miesniak sródścienny wielkosci 2,5cm...bardzo sie przestraszyłam...zalezy mi na małej kruszynce...ale boję się czy ten miesniak jej nie zaszkodzi...

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki

witam , ja rowniez mam 32 lata jestem w 37 tyg ciazy. mieszkam w Angli.dopiero tydz temu na usg dowiedzialam sie o miesniaku ktory jest wielkosci pomaranczy . na wizycie u specjalisty dowiedzialam sie ze nie ma to zadnego wplywu na rozwoj dziecka i w zaden sposob mu nie zagraza. wyjatkiem jest gdy miesniak jest ulozony bardzo nisko i blokuje droge ktora ma przyjsc na swiat dziecko, jezeli tak jest wtedy jedynym wyjsciem jest cesarka. w moim przypadku miesniak umiejscowiony jest wysoko i nie ma przeszkod w naturalnym sposob przyjscia dziecka na swiat. glowa do gory, wszystko bedzie dobrze

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki

witam was panie!ja jestem w 12tyg fciazy mam 2mieniaki ale panie doktor nie powiedziala mi jakie to samoj maluszek juz ma raczki nozki ronie zdrowo I powiedziano ze maluszekjest liczny iz drowy ale jestem przezrazona tymi miesniakami mam 11mieiecznego synka i jego urodzilam poprzez cesarskie ciecie poniewaz owinol sie pepowina baredzo sie boje ze znowu bede miec cearskie ciecie prosze pocieszcie mnie jakos....(

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki

witam, ja rowniez mam miesniaka , na razie jest maly 0,9 cm na 1 cm. od paru miesiecy staram sie zajsc w ciaze, czy miesniak takiej wielkosci moze przeszkadzac w zajsciu w ciaze?

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki

witajcie kobietki !po wczorajszej wizycie u ginekologa dowiedziałam sie że jestem w ciąży w 5 tyg -super ,ale jestem też przerażona ponieważ mam mięśniaka 77mm jest spory ,lekarz przepisał mi duphaston 3 razy dziennie ,mam też leżeć i nic nie robić.Obawiam się o maleństwo ,może któraś z was brała ten lek ?miała podobną sytuację ? piszcie

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniaki

witam,ja bedac w ciazy tez miałam miesniaka 66mm ,tez bralam duphaston ,a teraz mam juz zdrowa piecioletnia corke

Nie zarejestrowany
    Guest

do Marty

wielkie dzięki za słowa otuchy byłam u lekarza i na razie jest wszystko w porządku to już 8 tydzień ,a miałaś może plamienia ,bo u mnie wystąpiło co prawda raz ,ale się przestraszyłam troszkę ,ogulnie to mam okropne mdłości i czasami wymiotuję ,bardzo cięzko przeszłaś całą ciążę ?
    mi lekarz kazał mi bardzo się oszczędzać i jak najwięcej odpoczywać no i sie stosuję do tego prawie cały dzień przesypiam .Jeszcze raz dziękuję za dobre słowo ))pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości