+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest

mięsniaki zabójcy

Niestety mój synek nie wygrał z mięsniakami. urodziłam w 24 tyg. ciąży bylam pod bardzo dobrą opieką medyczną. ale niestety nie udało się. Mięsniaki a u mnie są liczne są bardzo groźne, nie lekceważcie ich. jestem juz po jednym zabiegu na nie a czeka mnie jeszcze jeden albo dwa. A później leczenie i rekonwalescencja... Mam 35 lat i malo czasu... Tak bardzo pragnę dziecka i boję się, że się nie uda. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę szczęścia.

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki urodziłam

ja plamiłam całą ciążę, lekarze nie widzieli przyczyny. Na szczeście urodziła zdrowego i dużego synka. Mięśniaki zdiagnozowali na usg 2 miesiące po porodzie

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniaki

u mnie w 5tyg.ciąży stwierdzono dwie macice potem że to guz na macicy w końcu posłali mnie na konsultacje do bytomia do kliniki ,tam sami niebyli pewni . A co jest najleprze że na początku to miało to 8 milimetrów a teraz gdy jestem w 22 tygodniu ciąży ma to 5 cent.. Ale po tylu badaniach co przeszłam to są już pewni że to mięśniak.

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniak

kobiety z miesniskami powinny odpuscic sobie ciaze najpierw wyleczyc miesniski a potem planowac ciaze ,a nie ryzykowac a potem sie stresowac po co pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

miesniak

czesc,jestem w 22tyg ciazy,mam miesniaka wielkosci13mm wiem ze nie jest duzy ale ciaza jest zagrozona,boje sie czy doczekam terminu porodu,poniewaz od samego poczatku mialam komplikacje.nie dawno wchlonal sie krwiak ktory byl na macicy a teraz jest miesnik.a macica caly czs twarda co robic?biore leki i leze w lozku a nadal cos zlego sie dzieje

Nie zarejestrowany
    Guest

Ila!!

Nie masz racji, że kobiety z mięśniakami najpierw powinny się wyleczyć. Dużo zależy od umiejscowienia mięśniaków i to jest naprawdę indywidualna sprawa i bardzo trudna decyzja. Po usunięciu mięśniaków mogą zostać blizny i one też nie są obojętne. Też stałam przed takim wyborem: próbować z mięśniakami czy najpierw je usunąć. Wybrałam pierwszą opcje i cieszę się moją córeczką. Teraz chciałabym urodzić jeszcze jedno dzieciątko i wtedy dopiero pozbyć się mięśniaków. Tak zresztą radzi mi mój ginekolog. Pozdrawiam!!

Nie zarejestrowany
    Guest

mięśniak

witam, ja jestem w 16 tyg. ciąży i mój mięśniak ma około 11 cm. Jak narazie obyło się bez krwawień i bóli, oby tak dalej. Leże i jestem dobrej myśli. To moja pierwsza ciąża. Najważniejsze to pozytywne nastawienie

Nie zarejestrowany
    Guest

porada

Drogie Panie czytam Wasze wypowiedzi i prosze o pomoc.Mam mięniaka
    5,4 cm .podśluzówkowgo czy której udało się zajść w ciążę i dotrwać bezpiecznie narodzin

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza z dwoma miesniakami

jestem w 39 tyg.ciąży.W 6 tyg.ciąży wykryto u mnie mięśniaki w przedniej części szyjki macicy o śr.ok.6i5 cm,w 33 tyg.ciąży na badaniu usg okazało się,że mięśniaki przesunęły się ku stronie lewej i nie stanowią pełnej przeszkody porodowej a dziecko jest w położeniu główkowym.Czy któraś z pań miała podobnie?I jak urodziła?

Nie zarejestrowany
    Guest

Do pani mala

JESTEM W PODOBNEJ SYTUACJI JEŻELI KTOŚ CHCIAŁBY NAWIĄZAĆ ZE MNĄ OSOBISTY KONTAKT TO BARDZO PROSZĘ ,OTO Mój mail joanira@op.pl.a panią Mala bardzo proszę o kontakt! Asia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości