+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 31 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 310
    Nie zarejestrowany
    Guest

........

ja mam termin na 10 lutego i tez nie moge sie doczekac kiedy zobacze nasza coreczke!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

czekanie...

ja mam termin z ostatniej miesiączki na jutro, a z usg na 9 luty... już mnie dobija to czekanie, mały sie ustawił, jest nisko ale wyjść mu sie nie chce ;p a mamusia juz by tulic chciała ;] pozdr dla wszystkich "czekających mama"

Nie zarejestrowany
    Guest

tak sie boje...

termin mam na 7 badz 11 lutego i tak sie boje porodu. mam nadzieje ze przebiegnie szczesliwie.
    pozdrawiam przyszłe mamuśki

Nie zarejestrowany
    Guest

Jeszcze troszeczkę:D

Ja mam termin na 6 lutego I szczerze powiem, że niech sobie siedzi jeszcze długo Ale niekiedy mam taką wielką ochotę już przytulić moje maleństwo i usłyszeć czy to syn czy córka

Nie zarejestrowany
    Guest

Lada chwila

Ja mam termin na 3 lutego i nie moge sie doczekac zobaczyc nasza coreczke;mam juz rozwarcie wiec moze lada dzien urodze...)))

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Mam termin na 16 lutego, nie czekam na poród bo się okropnie go boję. To moje drugie dziecko i jak dla mnie to może jeszcze sobie w brzuszku posiedzieć

Nie zarejestrowany
    Guest

porod

Hej, ja mam termin na 9 lutego ale inny lekarz mówi że mogę się szykowac już od 22 stycznia. To moje pierwsze dziecko i strasznie się boję;((.

Nie zarejestrowany
    Guest

ach to czekanie!!!!

ja mam termin na 3lub6lutego:-D i już niemogę się doczekać naszej niuńki, to moja pierwsza ciąża i jestem ogromnie ciekawa wszystkiego:-) jak maleństwo wygląda,jak będzie wyglądał poród < mówią nie taki diabeł straszny> ajć...ja już chcę przytulić moje maleństwo:-D pozdrawiam wszystkie brzuchatki i życzę powodzonka w tym najwarzniejszym dla nas dniu...

Nie zarejestrowany
    Guest

ciężko oddychać

jeny, tak ciężko mi się oddycha... synek cały czas wierci się
    termin mam na 12 lutego, chyba że wcześniej

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

Ja mam termin na 14 luty i też już się nie mogę doczekać ! To moja pierwsza ciąża więc gdy tylko mnie coś zaboli to zaraz czuwam bo być może to "już" pozdrawiam gorąco wszystkie oczekujące swoich Dzieciątek

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 31 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości