+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 114 z 114
    ona_88
    Guest

Dobry ginekolog

Dobry ginekolog to absolutna podstawa. Też mam od wielu lat problemy z tarczycą, wielu lekarzy rozkładało ręce. Ale trafiłam do "Ultragenu" Rafała Obuchowicza gdy byłam w drugiej ciąży. Teraz jestem w 7 miesiącu i nie mam żadnych powikłań. Nawet mam strasznie fajne zdjęcie USG robione techniką 4D, wisi u nas na ścianie. Teraz tylko czekamy na maluszka

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Prawidłowo funkcjonująca tarczyca wpływa na metabolizm i gospodarkę wapniowo-fosforową organizmu. Dlatego zaburzenia w jej działaniu oznaczają często wahania wagi. W ciąży dobrze jest łykać suplement z jodem, jak mama dha premium, jeśli niedoczynność jest lekka, ale jeśli poziom tsh wyraźnie odbiega od normy, to pozostaje wizyta u lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest

Tarczyca

Hormony tarczycy mają wpływ na ciąże, jeśli są zbyt duże/małe no to uniemożliwiają zajście w ciąże. Jak jest u mężczyzn i jak wpływa na plemniki to nie wiem. Warto skorzystać z pomocy dobrego endokrynologa np. na ranking.abcZdrowie.pl

swinska tarczyca Thyroid
    Guest

Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT z Tajlandii taj

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.

Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł.

Proszę przekaż znajomym.

dziekuję z góry

Jan Krongboon
    massagewarsaw@gmail.com
    https://www.facebook.com/kurs.tajski
    www.massagethai.info

I am sending from Thailand boxes 1000 tablets 60mg, includes registered airmail to any country:

Thiroyd $60

Thyroid TR $80 (no lactose or gluten)

Payment by paypal or transfer Barclays Bank in the UK.

Post takes 10-14 days.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości