+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 110

Temat: Jak tarczyca wpływa na ciążę

Nie zarejestrowany
    Guest

metizol a ciąża

Witam. Mam pytanie, a mianowicie od lutego leczę się na nadczynność tarczycy i chorobę Basedowa. Z TSH 0,00 w lutym doszłam już w czerwcu do 2,09 biorę 1 tabletkę metizolu 5mg czy to będzie miało wpływ na ciążę?? Chciałabym już zajść w ciążę, gdyż kolejny rok ją odkładam i czuję, że to mój ostatni dzwonek, ale nie wiem jaki będzie miał wpływ metizil na płód? Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie w związku z tym?? Nie chcę skrzywdzić dziecka, ale jeżeli nie ma realnych przeciwskazań to chciałabym spróbować. Poradźcie.

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynność tarczycy

jestem 10 tygodni w ciąży ,mam takie pytanie czy z niedoczynność tarczycy można karmić dziecko na niedoczynność tarczycy cierpię od sierpnia zeszłego roku czy tarczyca pod ścisłą kontrolą jest całkowicie wyleczalna.dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam bardzo serdecznie.Lucynka

3. PORÓD: skuteczne sposoby na BÓLE PORODOWE BADANIA PRENATALNE – obowiązki lekarza i prawa pacjenta Po porodzie zostałam położną - fascynacja porodem zmieniła całe życie Rozstępy ciążowe - jak dbać o brzuch w czasie ciąży
    Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynnosc a ciaza

witam mam pytanie moje tsh kilka misiecy temu wynosilo 4.22 czyli mam niedoczynnosc lecze sie euthyrox n 50 od kilku tygodni a od 7 miesiecy staram sie o dziecko czy dlugo bede misiala czekac na upragniona ciaze czy kturas z was przy leczeniu nie miala problemu z poczeciem i jak dlugo musze jescze czekac ????

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do pytających

Najlepiej te pytania wysłać bezpośrednio do specjalistów. Lista ekspertów znajduje się u góry strony głównej poradnika i każdej strony działowej. Pozdrawiamy.

Nie zarejestrowany
    Guest

nieleczona niedoczynnosc tarczycy w wczesna ciaza

Witam serdecznie,
    od kiedy pamietam cierpialam na niedoczynnosc tarczycy (nie wrodzona). od okolo 10 lat strasznie to zaniedbalam i przestalam brac jod jak wczesniej. Obecnie jestem w 8 tygodniu ciazy i strasznie sie denerwuje ze niedoleczona niedoczynnosc tarczycy moze wplynac na zdrowie mojego malenstwa. czekam na wisyte u lekarza rodzinnego i skierowanie do endokrynologa, mam tylko nadzieje ze nie jest za pozno na kontynuowanie leczenia. Brdzo sie martwie

Nie zarejestrowany
    Guest

po poronieniu

a ja poroniłam w 12 tygodniu i dopiero prywatny lekarz powiedział mi żebym sobie sprawdziła TSH, i wyszła mi niedoczynność, i to najprawdopodobniejsza przyczyna, nie ma co czekać z badaniami

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynnosc

czytalam w chwili dla ciebie ze duza prawdopodobnosc istnieje w przypadku tej choroby iz dzieci rodza sie z jakimis wadami wykrytymi po latach oraz choroba ta grozi bezolodnoscia choruje od 6 lat od 2 nie biore tabletek i nie lecze sie bo nie mam ubezpieczenia. Czy to moze byc przyczyna tego ze nie moge zajsc w ciaze??

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynnosc tarczycy

jestem w 12 tyg ciazy i ostatnio krwawilam znalazlam sie w szpitalu okazalo sie ze to w wyniku tarczycy moglam poronic wiec trzeba uwarzac

Nie zarejestrowany
    Guest

tarczyca

Mam na luty zaplanowaną operację tarczycy.Cierpię na niedoczynność.Mam 4 letnią córcię ,ale marzę o jeszcze jednym dziecku.Dowiedziałam się że po operacji jest największe prawdopodobieństwo że dziecko urodzi się z niedorozwojem,czy któraś wie coś na ten temat?

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynność tarczycy

Choruje na niedoczynność tarczycy ok 10 lat .Przez te 10 lat chodziłam co roku na kontrole do lekarza miałam wyniki raz leprze raz gorsze przez ok 5 miesiecy jakoś 2 lata temy przestałam brać eltroxin.Moje zdrowie nieco podupodło, po kolejnej wizycie znów zaczełam brać eltrox ale szczerze raz brałam raz nie.Miesiączki przechdze fatalnie nie do opisanie.Jakos w czerwcu postanowiłam że wezne się za siebie i zaczełem brać rególarnie tabletki witaminy i prasze w sierpniu zaszłam w ciąże nie było problemu .Jestem w 4 miesiącu ciąży pod stalą opieką gin.i endy. wyniki mam w normie i jestem dobrej myśli .Pozdrawiam wszystkie kobiałki w ciąży i życzę szczęscia tym które chcą;-)

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości