+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83
    Nie zarejestrowany
    Guest

Wypadanie włosów

Może warto iść do dobrego dermatologa. Może wypadają bo jest mało witamin... warto to skonsultować. Bo wiadomo, że żadna kobieta nie chce mieć rzadkiej czupryny,poszukaj specjalistów na ranking.abcZdrowie.pl

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli chodzi o witaminy, to biore już drugie opakowanie Feminovitu. Poleciła mi go pani farmaceutka, więc ja jej całkowicie zaufałam i myślę że jeśli chodzi o najbardziej zbilansowany suplement to miala 100% racji.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    No niestety, włosy po porodzie bardzo często się niszczą. Co druga moja znajoma musi je ścinać i to jest najlepsze rozwiązanie, bo tak naprawdę żadne zabiegi nie są w stanie trwale odbudować mocno zniszczonych włosów, które przecież są martwym wytworem więc nie są w stanie samodzielnie się zregenerować. Myślę, że lepiej raz zdecydować się na taką totalną metamorfozę zwłaszcza, że teraz można kupić świetne dopinki z naturalnych włosów. Nawet ostatnio wpadła mi w oko jedna ofertahttps://besthair.pl/Wlosy-slowianskie-blog-pol-1525990569.html - prezentują się świetnie, prawda?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości