+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Co robić gdy odchodzą wody płodowe

Nie zarejestrowany
    Guest

Co robić gdy odchodzą wody płodowe

mojej córce odeszły wody płodowe w 20 tygodniu teraz jest 26 tygodniu (cały czas jest w szpitalu czy ktos mi odpowie jakie moze byc dzieciątko po urodzeniu?

Nie zarejestrowany
    Guest

te samo pytanie

mam takie samo pytanie jak koleżanka
    mojej żonie w 25 tygodniu odeszły wody i jest na podtrzymaniu... lekarze mówią ze postarają się żeby donosić do 33 tyg i wtedy urodzić
    czy może mi ktoś napisać czy dziecko prawidłowo się będzie rozwijać przez te 8 tyg podtrzymywania ?

mój meil : oko17@wp.pl

3. Cud poczęcia, czyli wszystko o zapłodnieniu ZAKAŻENIE UKŁADU MOCZOWEGO w ciąży Ból w podbrzuszu we wczesnej ciąży - przyczyny Czy W CIĄŻY można latać SAMOLOTEM?
    Nie zarejestrowany
    Guest

wody płodowe

Odeszły mi wody w 19 tygodniu ciąży, lekarze stwierdzili że trzeba wywołać poród ponieważ zaczęłam gorączkować i nie dawali żadnych szans dla dziecka a dłuższe podtrzymywanie ciąży było niebezpieczne dla mnie. Po dwóch dniach urodziłam chłopca 250 g żył 1 godzinę. To był koszmar i ból po stracie dziecka.

Nie zarejestrowany
    Guest

wody płodowe

Mojej kuzynce pekł pecherz okł 22 tyg ciązy lekarze nie dawali jej szans.... A im się udało (fakt mały był wcześniakiem) urodził się jakoś po 34-36 tyg juz nie pamiętam. Mały rozwija się prawidłowo na początku były jakieś opóznienia typu pózniejsze siadanie, chodzenie ale pozatym bardzo zdolny szybko mówiący malec :-)

Nie zarejestrowany
    Guest

ad

mnie odeszły całkiem w 35 tygodniu, przez 5 dni sączyły się (to co się naprodukowało i sisi mojego dziecka) dostawałam antybiotyk przed i po porodzie, po 5 dniach miałam mieć cesarkę- ułożenie miednicowe, zaczęłam rodzić przed ustalonym czasem (parę godzin), ponieważ mały był już oblepiony workiem płodowym i leki już nie działały, dzidziuś urodził się z niskim napięciem (pewnie efekt wcześniactwa, chociaż prawie nie wcześniak ) brak wód prawdopodobnie spowodował duże problemy ze skórą - wyglądał jak jedna wielka odleżyna, zaropiałe oczka,co ma dosyć dużo dzieci i po dwoch miesiacach dowiedziałam się, że było jakieś niedotlenienie, nie wiem czemu, bo niby wody nie odżywiają i nie doprowadzają tlenu, tylko łożysko, poród cesarką się odbył, więc też nie mogło być w trakcie porodu
    nie martwcie się (Ewa, Mariusz), mam nadzieję, że im nie odeszły wody, a tylko jest przesącz, ja nawet nie musiałam leżeć, bo powiedzieli mi, że i tak niema sensu, Ewa Twoja córa jest już 6 tygodni po pęknięciu worka płodowego i jeszcze niema akcji więc jakieś wody jej musiały zostać,poza tym stale się doprodukowywują i dzidziuś siusia
    Zagrożenia to zakażenie - w szpitalu zapobiegają antybiotykami, a skutki końcowe,to jakieś problemy ze skórą, oczami i tyle, więcej powikłań nie musi być, chyba,że urodzi się dzidzia jako wcześniak
    Życzę powodzenia!
    W sumie to może już ta koleżanka i córa urodziły,dajcie znać jak tam poszło...?

Nie zarejestrowany
    Guest

wody płodowe

Trzeba będzie dziecko stymulować gdy wyjdzie ze szpitala polecam książkę Cieszyńskiej i Korendo "wszesna interwencja terapeutyczna", a po porodzie gdy nie będzie w inkubatorku polecam metodę kangurowania, tak aby ,malec czuł miłość a rzy okazji stymuluje sie zmysły, dotyku, zapachchu.. Będzie dobrze duzo zalezy od was i terapeutów na których traficie

Nie zarejestrowany
    Guest

wody plodowe

moja bratowa lezy od wczorajszej nocy w szpitalu mieszkamy w uk i nie bylo wszpitalu polskiego tranz,i musiala czekac do rana dzis odeszly jej wody i dalej te barany nic nie robia

Nie zarejestrowany
    Guest

wody płodowe

mam pytanie czy jak wody odejdom płodowe a skórczy nie mam ani bóli żadnych co powinam zrobić czy musze sie w stawić do szpitala

Nie zarejestrowany
    Guest

odejsie wod w22 tyg

mnie odeszly wody w 22 tyg najpierw krwawienie potwm wody po zajechaniu do szpitala lekarka stwierdzila ze nie ma wod ale pocieszyla ze moze nadejda po zawiezieniu na sale dostalam okropnych boli nie wiedzialam co to oznacza bo pierwsza coreczke urodzilam cesarka bo byla zle ulozona wiec cesarke mialam planowana noi te bole trwaly chwile ja nie wiedzac ze to porodowe zgodzilam sie na podanie czegos na bol i wsz ustalowstrzymali porod tydzien leze w szpitalu i okazuje sie ze teraz musimy zadecydowac czy ta ciaze kontynujemy poniewaz nasza coreczka ma max 10 proc ze bedzie zdrowa wod nie przybywa a ja caly czas od tygodnia obficie krwawie jestesm z mezem zalamani

Nie zarejestrowany
    Guest

odchodzące wody

jestem w szpitalu od 6 tygodni, wody odeszły mi w 22 tygodniu ciąży. Dostałam antybiotyki, które powstrzymały rozwinięcie stanu zapalnego, gdyż odejście wód spowodowały bakterie. Obecnie dostaje aspargin oraz luteine. Cały czas mam skurcze, ale nie bolesne, czuje tylko jak mi się brzuch napina. Lekarze nie dawali mi większych szans na dziecko, a teraz twierdzą, że to niesamowite. Na ostatnim USG okazało się, że dziecko rośnie, nie ma rozwiniętych płuc, ale ogólnie jest dobrze. Slyszałam, że dziecko które rozwija się bez wód płodowych może mieć problemy ze stawami. Narazie skupiam się na tym, by jak najdłużej dzieciątko było w środku, a potem będę się martwić o ewentualne schorzenia.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości