+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Witam Cie serdecznie, mamy taka sama sytuacje.... zaczęłam wczoraj 17tydzien a w sobotę odeszły mi wody. Leżałam w szpitalu do środy. Biorę antybiotyk, duphaston i magnez. Powiedzieli mi tak samo ze jak dotrwam do 23/24tyg będą ratować dZiecko.... tez mam plamienia krwawienia, zerowy poziom wód... proszę odezwij się jaka jest sytuacja u ciebie terazi co mówią lekarze. Pozdrawiam ?..

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witaj serdecznie,
    Ja tez byłam w takiej sytuacji jak Ty w 17 tygodniu odeszły wody (bezwodzie) leżał w szpitalu prawie 3 tygodnie niestety mój synek zmarł, ale pamiętaj każda sytuacja jest inna. Przede wszystkim leż absolutnie niewolno wstawać ani siadać. Jest zabieg dolewania wód, zapytaj swojego ginekologa jak on to widzi w Twoim przypadku.

Nie zarejestrowany0
    Guest

Czy to już poronienie?

Witam, jestem właśnie w takiej sytuaxji: 17 tydzień ciąży, rozpoczęło się krwawienie pojechałam do szpitala. Przez pierwsze 2 dni mocne skurcze i ból i duże krwawienie. Następny dzień zamiast krwawienia odejscie wod plodowych, a dzisiaj znowu krwawienie. Krwi jest dużo, o wiele więcej niż podczas normalnego okresu. Jedni lekarze mówią że to Koniec, a inni że trzeba czekać... jeszcze wczoraj serce malucha biło, mimo że już nie było wod plodowych.

Dodam, że dodatkowo mam infekcje dróg rodnych i dostaje już 2 antybiotyk...

Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

gag
    Guest

przedwczesne odplywanie

witam, wlasnie leze w szpitalu z powodu odplywania wod co zaczelo sie jak bylam w 28 tc. tzn wtedy trafilam do szpitala ale wody odplywaly wczesniej co mylnie interpretowalam jako nietrzymanie moczu. leze dopiero 5 dni, dostalam dwa zastrzyki sterydow na przyspieszenie rozwoju pluc, 2x dziennie dostaje antybiotyk profilaktycznie, magnez w kroplowce i no-spe. kiedy zglosilam sie do szpitala indeks wod wybosil ok. 5, teraz jest 8. dziecko wazy 1030, przeplywy ma dobre, ruchy czuje dobrze. czasem odczuwam lekkie napinanie brzucha ale nic poza tym. wiem juz na pewno ze nie urodze w terminie, ale zastanawiam sie jak dlugo maly wytrzyma zanim przedwczesnie wyjdzie na swiat.. dobrze zeby posiedzial jak najdluzej, ale chcialabym wiedziec czy ktoras z mam miala podobnie i ile wylezalyscie w szpitalu do czasu rozwiazania?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał gag Zobacz post
    witam, wlasnie leze w szpitalu z powodu odplywania wod co zaczelo sie jak bylam w 28 tc. tzn wtedy trafilam do szpitala ale wody odplywaly wczesniej co mylnie interpretowalam jako nietrzymanie moczu. leze dopiero 5 dni, dostalam dwa zastrzyki sterydow na przyspieszenie rozwoju pluc, 2x dziennie dostaje antybiotyk profilaktycznie, magnez w kroplowce i no-spe. kiedy zglosilam sie do szpitala indeks wod wybosil ok. 5, teraz jest 8. dziecko wazy 1030, przeplywy ma dobre, ruchy czuje dobrze. czasem odczuwam lekkie napinanie brzucha ale nic poza tym. wiem juz na pewno ze nie urodze w terminie, ale zastanawiam sie jak dlugo maly wytrzyma zanim przedwczesnie wyjdzie na swiat.. dobrze zeby posiedzial jak najdluzej, ale chcialabym wiedziec czy ktoras z mam miala podobnie i ile wylezalyscie w szpitalu do czasu rozwiazania?
    Witaj, jestem właśnie w identycznej sytuacji co Ty, z tym, że 26 tc, podają mi te same leki.
    I tutaj moje pytanie, jak zakończyła się Twoja historia ? Co z dzidziusiem ?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości