+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 82 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 817
    Nie zarejestrowany
    Guest

mój dzidziś zasnął

Serduszko przestało bić w 9 tygodniu, czekałam na dziecioątko kilka lat
    M

Nie zarejestrowany
    Guest

mój aniołek nie chciał byc z nami

Mam dwie zdrowe córki(12 i 8 lat), żadnych kłopotów z ciążami mimo konfliktu. I trzecia ciąża, była radość do 6 tygodnia od 16.07.2008 już tylko pustka i ogromne poczucie winy że może to moja wina. Wszyscy wkoło pocieszają że przecież będę mogła mieć jeszcze dzieci ale czy ja tego chcę.nie wiem. Gdzieś przeczytałam piękne zdanie: "Widocznie Twój Aniołek był bardziej potrzebny Tam na Górze niż Tobie i musiał wracać". Może to prawda...... I tak go kocham i będę kochać do końca życia.

Nie zarejestrowany
    Guest

jest mi smutno

Dwie kreseczki to byl najszczesliwszy moment mojego zycia.Zdjecie USG mojego Maleństwa zobaczylam miesiąc później.Plakalam ze scześcia że juz niedlugo bedzie nas troje.Plany marzenia trwaly kolejny miesiąc do nastepnego USG zamiast wiadomości że moje Maleństwo rozwija się prawidlowo była chwila ciszy i slowa których nigdy nie zapomnę.Bardzo mi przykro ale serduszko przestalo bić 3 tyg temu musi pani jechac do szpitala i to jak najprędzej aby przyspieszyc pronienie.Powoli dochodzilo do mnie ze moja Kruszynka już nie zyje nie rozwija się.Dwa dni w szpitalu podali mi cytotex po kilku godzinach wieczorem zaczelam krwawić w nocy usnelam a rano mialam zabieg oczyszczania macicy.powrot do domu i pustka nic juz nie mam,moja mala Kruszynka juz nie mieszka pod moim serduszkiem.A ja tak bardzo kocham to dziecko.

Nie zarejestrowany
    Guest

sebastian

ja poroniłam w 10 tyg. dzień przed byłam u lekarza mówił że wszystko jest dobrze że jest zdrowe!!!!
    nigdy nie czułam takiego żalu , strachu i bólu jaki towarzyszy mi cały czas....
    płakałam, prosiłam by ratowali mojego sebastianka ale nikt nic nie robił!!!!
    od poronienia śni mi się chłopiec - uśmiecha się, bawi mówi że wróci że nas Kocha, przytula się ...
    nigdy więcej nie zaufam lekarzowi!!
    synku zawszę będę Cię Kochała...

Nie zarejestrowany
    Guest

sebastian

ja poroniłam w 10 tyg. dzień przed byłam u lekarza mówił że wszystko jest dobrze że jest zdrowe!!!!
    nigdy nie czułam takiego żalu , strachu i bólu jaki towarzyszy mi cały czas....
    płakałam, prosiłam by ratowali mojego sebastianka ale nikt nic nie robił!!!!
    od poronienia śni mi się chłopiec - uśmiecha się, bawi mówi że wróci że nas Kocha, przytula się ...
    nigdy więcej nie zaufam lekarzowi!!
    synku zawszę będę Cię Kochała...

Nie zarejestrowany
    Guest

to ciagla boli

Ja mam juz dwa aniołki w niebie....
    To ciagle boli.... z kazdym dniem mocniej.....
    Nie potrafie sie z tym pogodzic, dlaczego natura jest taka niesprawiedliwa, dlaczego osoby nieodpowiedzialne maja dzieci, katuja je, krzywdza poniewieraja, a ja swoich nawet nie zdazylam zobaczyc???? DLACZEGO????
    Boje sie kolejnej takiej straty, a jednoczesnie tak bardzo chce zostac mama...

Nie zarejestrowany
    Guest

zdążyłam je pokochać

dlaczego...tłumaczą że to naturalna selekcja a dlaczego mnie to spotkało?! Z pierwszą ciążą nie miałam najmniejszych problemów i nie spodziewałam się takiego wyroku. Miało się narodzić na wiosnę taka piękna pora.Teraz czuję jak upływa ze mnie chęć do .życia nie mogę sobie z tym poradzić!!!! Pani jest jeszcze młoda wszystko przed panią - mówili
    lekarze ale im łatwo mówić byłam kolejną kobietą po wyłyżeczkowaniu.To było straszne dźwięk tych narzędzi łzy same napływały mi do oczu!!!! teraz 6 miesięcy rekonwalestencji ale czy przezwyciężę strach ....

Nie zarejestrowany
    Guest

myslam ze wraca miesiączka

2.07.2008r-poronienie...mam 22 lata, 14 miesięczną córeczke, a raczej malego urwwisa, kochanego męża...kończe studia pielegniarskie na temat pracy licencjackiej wybralam sobie zmiany fizjologiczne u kobiet w ciąży-a sama nie wiedzialam ze jestem...moze gdybym wiedziala wszystko skonczyloby sie inaczej, to byl 8-9 t.c.podejzewalam cos ale ie bylam pewna, testy wyszly niejednoznacznie-albo sobie wmawialam...teraz mam okropne wyrzuty sumienia, ze moglam coś zrobic...gdzie teraz jest moje dziecko, nawet nie wiem...nie mam gdzie jej odwiedzic( mialam sen ze to dziewczynka)...nie pożegnalam sie z nią-myslam ze poprostu wraca miesiączka...

Nie zarejestrowany
    Guest

....pozostal bol i pustka.........

tak bardyo pragnelam miec swoja dzidzie....tyle czasu czekalam na moment kiedy moje kochanie gotowe bedzie zebz miec dzidzie stac sie tatusiem.kiedy to sie stao bylam szczesliwa......pierwszy cykl...pierwszy plodny dzien...jak sie potem okazalo wtedy zaszlam w ciaze....zrobilam test i niewierzylam..powtorzylam dwa razy zawsze kreseczka byla cienka...chodzilam do lekarza on mowil ze sobie uroilampo ktorejs y wizyt nastepnego dnia krew...mzslalam ye miesiaczka..pojechalam do szpitala...beta hcg 14,21 3 tzgciazy ponoc wznik znikomy,nic sie nie da zrobic....dzis mija 3 dzien nadal krwawie mam czekac moze plod sam sie wydali.........to boli.....tak bardzo chcialam miec mojego aniolka.........

Nie zarejestrowany
    Guest

Drugi raz...

Dziś mija drugi dzień...Przedwczoraj zaczęło się to,czego obawiałam się najbardziej...Chyba jeszcze do końca nie wiem,co się stało...Jestem w szoku,nie wiem,co się dzieje...Niby rozumiem,ale...Lekarz mówi,że to taka spóźniona miesiączka,ale dla mnie to taki przedwczesny poród...To moje drugie nienarodzone dziecko...Pierwsze straciłam rok temu,gdy miało 7 tygodni.To miało 4 tygodnie...Olaf i Majka-tak miały się nazywać.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 82 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości