+ Odpowiedz na ten temat
Strona 82 z 82 PierwszyPierwszy ... 3272808182
Pokaż wyniki od 811 do 817 z 817
    Nie zarejestrowany
    Guest
    To są porady wliczone w usługę, wiadomo,że położna przez telefon Ci ciązy nie poprowadzi ale może coś doradzić nt pielęgnacji maluszka po porodzie czy tego typu spraw okołoporodowych czy związanych z połogiem, sama miałam to domowe ktg i uważam że dużo mi dalo, szczególnie pod względem psychiki, pierwsza ciąża była trudna, mieliśmy kilka syuacji alarmowych, dlatego w drugiej ciąży bylam na maksa przestraszona i wszystko interpretowałam jako jakiś problem, mąż mi zamówił to ktg i gto mnie bardzo uspokoiło, parę razy dizennie słuchałam maluszka, tak po parę minut i też raz dziennie wysyłałam wynik do nich do analizy

Lalai
    Guest
    Hej dziewczyny, z nieba mi spadłyście. Mam w domu panikarę Trzy tygodnie do rozwiązania , a w domu nic tylko: czy zdążę? a jak nie poznam czy to już? a jak mi wody odejdą? a jak korki będą ? Litości ! Im bardziej ją uspokajamy tym w większą panikę wpada.Dajcie info do firmy która wypożycza to mobilne ktg. Podrzucę jej namiary, to może z taką kontrolą trochę się uspokoi.

Marjola
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Poradzi sobie, ja dostałam instrukcję w formie filmiku. A w razie czego można też zadzwonić na infolinię i dopytać co i jak. Pod numerem 12 376 31 34 w poniedziałki, środy i piątki między 13-15 dostępna jest położna, która na pewno udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.
    Dałam namiar przyjaciółce.
    Zadzwoniła, zamówiła i już ma Tylko że teraz ma problem, przyszły tatuś aż pieje z zachwytu. Przychodzi z pracy, zakładają sprzęcior na brzuch i - słucha serducha malucha - . Nie ważne że już badała się ,że ma wynik i jest wszystko wporzo. On musi posłuchać maluszka i już. Super to domowe ktg. Bezstresowe ostatnie tygodnie to naprawdę jest COŚ. Jak będę w ciąży to wypożyczę taki sprzęt bez dwóch zdań.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Z ciekawości zadzwoniłam porozmawiać i bardzo rozsądnie to wygląda. Koszt też moim zdaniem jest rozsądny patrząc na to jaki komfort dla oczekującej na maluszka mamy i jaka pewność co do jego zdrowego serduszka. Bardzo mi się podoba, że są dostępne takie rozwiązania, zwłaszcza, że róznie w ciąży się czujemy i nie zawsze są siły by biegać na wizytę z ktg.

Ingrid
    Guest

ryzyko konfliktu serologicznego

Jeśli macie grupę krwi Rh- to pamiętajcie też, że po poronieniu należy podać immunoglobinę. Zabezpieczycie się przed konfliktem serologicznym w przypadku kolejnej ciąży.

Nie zarejestrowany
    Guest

Poronienie w 8 tygodniu

O ciazy dowiedzialam sie bardzo szybko, po prostu to czulam. Przeczucie. Pozniej wizyta u lekarza, pierwsza wizyta i juz plamienia. To byl 5 tydzien, kolejne trzy tygodnie byly coraz gorsze, coraz mocniejsze plamienia, krwotok, silny bol brzucha. W szpitalu lekarz stwierdzil ciaze za mloda do obliczanego wieku, ale dawal szanse. Dalej lezenie i przyjmowanie progesteronu, krwawienie sie zmniejszylo, lekkie plamienie. Po pieciu dniach w pewnosci ze bedzie juz lepiej i ze calej ciazy nie bede musiala lezec jade na wizyte. I to juz koszmar, pytanie “ dlaczego ja mam takiego pecha? Dlaczego ja?“. Jestem zalamana i zastanawiam sie czy to zycie ma sens. Dla mnie juz nic nie ma sensu...

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    nie obejdzie sie to bez płakania ani uzalania sie nad soba. Jest to dosc powazna strata dla niedoszłej matki

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 82 z 82 PierwszyPierwszy ... 3272808182

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości