+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 119 z 119
    Nie zarejestrowany
    Guest
    hej, ja miałam cc 4 miesiące temu, znieczulenie dostałam w kręgosłup. Dobrze wspominam cały zabieg, na początku trochę dziwne uczucie bo z jednej strony nie czuje się bólu ale z kolei czuć co z Tobą robią- jak wyciągają Maleństwo; D Przez pierwsze godziny nie czułam od pasa w dół ale tak ok. po 4h wracało czucie w nogach. Na drugą dobę było tzw" uruchomienie"- nie było łatwo ale da się przeżyć. Po 3 dniach jak wypuścili mnie do domu to było już całkiem ok. trochę w pół zgięta chodziłam bo rana bolała ale można było się przyzwyczaić. Zapewne każda z nas ma inny próg bólu ale moim zdaniem strach ma wielkie oczy;D nie ma co się denerwować - trochę poboli i minie...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam.
    Ja również rodziłam przez CC i wcale tego dobrze nie wspominam...
    byłam znieczulona od pasa w dół, niestety wyciąganie małej było bardzo nie przyjemne. Bólu nie czułam, po dość krótkim czasie gdy już mnie zaszyli zaczęło odchodzić znieczulenie...trzęsłam się, było mi zimno...byłam wyczerpana po 15 godzinach w bólu...
    2 tyg. leżałam w szpitalu niestety były komplikację..blizna jest brzydka jakby do końca nie zagojona. a minęło już 1,5 roku.
    Ale nie żałuje, ból był okropny ale gdy patrzy się na maleństwo to wszystko wynagradza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    hej wszystkim mamom! ja niestety nie mam zbyt przyjemnych wrażeń z cc gdyż w połowie cc odeszło mi znieczulenie na szczęście zdązyłam zobaczyć syna! i zostałam uśpiona...
    po operacji obudziłam się i poprzez brak opieki medycznej leżałam 24 h a powinnam góra 6... no tak czasem bywa

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jesli chodzi o blizne po cc to jesli nic nie robimy z tym po prostu sobie zostanie...Ale kolezanka mówiła mi zupełnie niedawno o tym ze ona zlikwidowała ja zabiegiem Proteal -osoczem bogatopłytkowym...Mysle ze jest to warte przemyslenia zwłaszcza ze nieraz ta blizna moze nam przeszkadzac.

Nie zarejestrowany
    Guest

Smile cesarskie ciecie

urodziłam u UK przez cesarskie cięcie ponieważ w ostatniej chwili lekarze stwierdzili że moja córeczka jest ułożona pośladkowo,chcieli mi ja przekrecać ale sie oczywiście nie zgodziłam i poprosilam o cesarkę,nie wiem dlaczego niektóre dziewczyny piszą że to masakra i męczarnia?miałam znieczulenie nic nie czulam bulu tylko czułam jak lekarz wyjmował mi maleńką,niunia nawet niezapłakała,zmartwiłam sie czy wszystko jest ok bo zdrowe dzieci zazwyczaj płaczą,lekarz sie zaśmiał i powiedział że maleńka jest szczęsliwym dzieckiem i dlatego nie płacze było bardzo przyjemniemąż był przy mnie ,pokazali mi malutka zaraz po porodzie maż trzymał mi ja przy twarzy,i zaraz jak mnie zszyli to dali mi ja do karmienia i całą noc nie spałam bo byłam tak szczęsliwa że Zuzia jest już przy mniebedziemy starac sie o drugie dziecko i cieszę sie ze mam do wyboru cesarkę,bo tutaj naciskają bardzo na to żeby kobiety rodziły naturalnie....

Nie zarejestrowany
    Guest

moja cesarka

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Miałam cesarskie ciecie ponieważ dziecko było w ulozeniu posladkowym. Poród faktycznie bezbolesny, ale to co nastepuje po nim to istny koszmar. Zupełnie nie rozumiem kobiet, ktore kupują taka formę porodu dla wygody.
    Pozdrawiam wszystkie mamusie.Kochane-miałam TRZY cc w narkozie.Owszem przez kilka dni nle czułam się komfortowo ,ale radość z maleństw dodawała mi tyle energii...Dodam tylko ,że na pierwsze dziecko czekaliśmy z mężem 8 lat. NIE planowaliśmy cc,tak wyszło,dobrze ,że była taka możliwość.teraz -kończą studia....Nie pamięta się o bólu...

Nie zarejestrowany
    Guest

blizna po cc

kochane jeśli chodzi o blizne po cc to proponuje krem o nazwie CEPAN Jest skuteczna nawet przy starszych bliznach.Ja miałam cc 13 lat temu ( bliżniaki i jedno dzieciątko miało położenie poprzeczne drugie główkowe to pierwsze blokowało drugie) ślady po bliznie po stosowaniu cepanu są niewidoczne. Jedna wada tego kremu to zapach cebuli.ale jak dla mnie to mały pikuś.Teraz jestem po artroskopi i leczę sobie blizny po nacieciach super efekt. A jeszcze krem ten przyśpiesza gojenie podskórne .Pozdrawiam wszystkie mamusie po cc i te po tradycyjnych porodach

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    ja urodzilaam w 40/41 tyg. cesarka. zero rozwarcia- porod wywolany. mialam zielone wody ale i tak 13 godz sie meczylam zeby urodzic naturalnie. nie dalo sie bo za gruba szyjka. cesarke zdecydowali jak dziecku spadlo tetno. oczywiscie znieczulenie slabo zadzialalo wiec nie uspili. kilka dni bylo okropne, nie moglam sie ruszac. ale po tyg juz w domu bylam i jakos przezylam. naszczescie juz koniec tego

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

nietrzymanie moczu

Witam,ja urodzilam wczesniaka i lekarz powiedzial,ze mam lerzec przez dwa tygodnie i odpoczywac. jest jeden problem..mam problem z utrzymywaniem moczu po porodzie i bardzo zalezy mi na tym,aby pozbyc sie tego wstydliwego problemu. Leżąc w szpitalu duzo szukam w Internecie i znalazłam to doktorginekolog.pl/laseroterapia-nietrzymanie-moczu-atrofia/ Co sądzicie?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-19 o 19:44

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości