+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 167 z 167
    Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    Meżczyźni czasem poprostu boją się tego oddmiennego stanu, nie rozumieją potrzeb kobiety bo z ich ciałem nic się nie dzieje. To, że sa ojcami do wiekszości dociera dopiero po porodzie

Nie zarejestrowany
    Guest

czy jest szansa na ciaze

Witam mam 2dzieci ostatnio z mężem staramy się o 3 dziecko (syn) bo mam 2 córki ostatni ok miałam 25 grudnia 2014 i w dni płodne poszlismy na całość lecz w 18 DC zauwazylam plamienie czy to jest plqmienie inplantacyjne bo do okresu jeszcze trochę w poprzednich ciazach nie miałam takich plamien proszę o ODP

Nie zarejestrowany
    Guest

mm

Witam . Mam pytanie spoznia mi sie okres juz 6 dzien , a do tej pory miałam regularnie co do dnia . Wczoraj byłam u ginekologa i po zrobieniu mi usg dopochwowego lekarz stwierdził iz to mu nie wygląda na ciążę . Natomiast coś mnie tknęło I dziś rano zrobiłam test ciążowy , wyszedł pozytywnie odrazu pokazały się dwie kreseczki , wprawdzie jedna z nich o słabszym zabarwieniu . Czy to może byc ciąża pomimo stwierdzenia lekarza że nie wygląda mu to na ciążę ?

Nie zarejestrowany
    Guest

tak może

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam . Mam pytanie spoznia mi sie okres juz 6 dzien , a do tej pory miałam regularnie co do dnia . Wczoraj byłam u ginekologa i po zrobieniu mi usg dopochwowego lekarz stwierdził iz to mu nie wygląda na ciążę . Natomiast coś mnie tknęło I dziś rano zrobiłam test ciążowy , wyszedł pozytywnie odrazu pokazały się dwie kreseczki , wprawdzie jedna z nich o słabszym zabarwieniu . Czy to może byc ciąża pomimo stwierdzenia lekarza że nie wygląda mu to na ciążę ?
    Tak może być to ciąża tylko wczesna dlatego na usg nie było nic widać podobna sytuaccie miała moja koleżanka test drugi i jedna kreska ostro czerwona druga prawie niewidoczna ginekolog również nic nie widział kazał przyjść za 2 3 tygodnie i wszystko było jasne

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza

Witam. Pierwszy dzien ostatniej miesiaczki mialam 07.10.2015. Czy moglam zajsc w ciaze miedzy 17.10.2015 a 25.10.2015? Bo Moj Facet ma watpliwosci co do Swojego Ojcostwa. Prosze o pomoc.

kiriaki
    Guest
    u mnie własnie pierwszy trymestr dobiegł końca, bywało różnie ale generalnie na plus miałam spoko wyniki, brałam folika mama ale cieszę się że już coraz bliżej do rozwiązania

Nie zarejestrowany
    Guest

Trochę się niepokoję.

Dziewczyny jestem w 8 tygodniu ciąży. W 6 byłam pierwszy raz na badaniu i był pęcherzyki ciążowy,ale bez zarodka, za 5 dni będę miała usg. Nie mam żadnych objawów oprócz bólów w dole brzucha od czasu do czasu, czasem ból jajnika i bolacych piersi. Czy w 8 tygodniu mogliście wyczuć powiekszona macica? Boję sie,że coś jest nie tak :/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości