+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 167
    Nie zarejestrowany
    Guest

obwód brzucha...

jestem w 15 tygodniu i nie przytyłam ani grama. obwód brzucha zmienny-zależnie od wzdęcia lub braku, ale "ciążowego" brzuszka to jeszcze wcale nie mam.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciaza

jestem pelna podziwu dla szczuplych przyszlych mam ja jestem w drugim miesiacu i waze az 68 kilo w ciagu tygodnia przytylam 2 kilo tak mi powiedzial lekarz strach pomyslec ile bede wazyc w 9 miesiacu...........

Nie zarejestrowany
    Guest

czy test może się mylić?

witajcie
    mam mały problem. niedawno zrobiłam test i wyszły dwie wyraźne kreseczkinie mam też okresu. ale nie byłam jeszcze u lekarza. czy to jest możliwe, żeby test się mylił?wiem, że się zdarza,że czasami jak jest wynik negatywny to nie oznacza to braku ciąży.ale czy test może pokazać pozytywny wynik a ciąży nie będzie? bardzo chciał bym mieć dzidzie

Nie zarejestrowany
    Guest

do anula

test ciazowy zwlaszcza gdy wyjdzie pozytywny rzadko kiedy sie myli,najlepiej go wykonac w dniu spodziewanej miesiaczki,wydaje mi sie jednak ze moge ci juz pogratulowac) trzymam kciuki

Nie zarejestrowany
    Guest

bolace piersi

witam,maly problem i nie wiem co myslec, kochalam sie ze swoim chlopakiem 2 dni przed spodziewana miesiaczka,okres dostalam dzien pozniej niz sie spodziewalam i trwal tylko 4 dni i krwawienie bylo nieduze. teraz strasznie bola mnie piersi nie wiem co mam myslec,a testu nie robilam jeszcze.dodam ze piersi przed miesiaczka nigdy mnie nie bolaly,czy to moze oznaczac ze jednak jestem w ciazy?

Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża ukryta

Hej, ja to mam zagadkę. Ostatni okres miałam 19 02 09 (długie cykle ok 34 dni)Po kilku dniach od przewidywanej miesiączki zrobiłam test, wyszedł negatywny, po kolejnych 3 dniach powtórzyłam też negatywny. Poszłam za tydzień do lekarza wykluczył ciążę i przepisał tabletki hormonalne na wywołanie okresu. po nich okresu też nie dostałam, więc poszłam znowu i tu niespodzianka zobaczyłam na ekranie dzidziusia.Lekarz powiedział, że to było za wcześnie i dlatego nie było widać. Teraz mam wizytę ciekawe jaki mi wyznaczy termin porodu i czy tabletki nie zaszkodzą dziecku.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ciąża

Hej, jestem w 11 tygondniu ciąży przytyłam 4 kg,ale jestem szczupła przed ciążą ważyłam 48 kg w sumie nie widze po sobie przytycia bo wszystko wskoczyło mi w brzuszek,a już mam spory więc niestety w spodniach się nie dopinam,mam nadzieje,że dużo nie przytyje...Jednym się matrwie mam skłoności do rozstępów i boje się,że wyskoczy ich multum i sobie z nimi nie poradze...Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy )

Nie zarejestrowany
    Guest

ciąża

ja to mam dopiero historię moje drogie... Jestem w ciąży, ale wiem to od wczoraj, po tym, jak lekarze leczyli mnie na hiperprolaktynemię, dodatkowo zbadali mi inne hormony, a dnia 04.05.2009, ginekolog wykluczył ciąże.
    Ostatni okres miałam 30.03.2009 i ciągle go brak. Wczoraj zrobiłam test, bo już zgłupiałam i wyszedł pozytywny. Poza tym, wysoki estradiol. Dziś byłam u lekarza i powiedział, że pewnie jestem w ciąży i skierował na USG w dniu jutrzejszym. Chciałam też dodać, że zwolniłam sie z pracy, gdyż lekarze początkowo wykluczyli ciąże...
    Ogólnie się ciesze, ale w głowie młyn...
    Pozdrawiam wszystkie mamy i trzymam kciuki. Nie sprawdzajcie za szybko - nie ma sensu

Nie zarejestrowany
    Guest

ciążą

Ja sprawdzałam testem strumieniowym 4 razy i dopiero za 5 był pozytywny,a nie wychodził ponieważ miałam zapalenie tak stwierdził lekarz.Jeśli chodzi o ciąże najlepiej zrobić badanie beta hcg i problem z głowy wtedy wiesz czy jestes czy nie i miejwięcej od kiedy....Z USG też może nic nie wyjść zależy to od płodu czy jest widoczny czy nie...Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

do mamy córki

z prawnego punktu nawet jeżeli zwolniłaś się z pracy i w ciagu miesiąca od zwolnienia zaszłaś w ciążę to pracodawca musi Cię do niej przywrócić .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości