+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest

10 sposobów na nudności

Och witajcie!!
    Nazywam się Olga i 3 mies. temu urodziłam moja kochaną córeczke Wiktorie
    Do 2 mies. ciązy miałam takie nudności że nie mogłam normalnie funkcjonować
    W czasie ciązy czułam sie tez baardzo źle.
    Miałam nudności wymiotowałam skakało mi ciśnienie miałam ostre bóle głowy.
    W 7 mies. ciązy moja ciąza stała sie zagrożona.
    Naszczescie ciąze donosiłam od 7 mies. lezałam w szpitalu. Ale oczywiscie bylo warto
    To byly 1 święta Wiktori

Nie zarejestrowany
    Guest

mam ten sam problem ;[

jestem z moim chłopakiem w ciąży w 4 tyg mam bóle głowy nudności i bole brzucha nie raz .. ale mam nadzieie że bedzie wszystko ok ... poradzcie mi ;[ chyba nic złego ze mam takie objawy ?

Nie zarejestrowany
    Guest

tez tak mam

tez jestem w 4 tc nie przejmuj sie te dolegliwosci ci mina z czasem ja mam bole glowy wymioty nudnosci calodniowe i wszystko mi okrutnie smierdzi nie moge nic jesc jem tylko biskopty paluszki suchary jogurty i banany nie innego nie dam rady do ust wcisnac zmeczona jestem ale cuz napewno warto jest sie pomeczyc dla tej kruszynki ktora rosnie w brzuszku zgadzam sie z tym artykulem poza jedna rzecza picie cherbaty mietowej moze spowodowac poronienie

Nie zarejestrowany
    Guest

mdłości

Hejka. Na mdłości lekarz polecił mi tabletki imbir z witaminą B6, mamarin chyba to był, pamiętam, że bardzo pomogło, pytałam się lekarza, czy mogę wziąć i mi zalecił próbować. zadziałały od razu, no i obeszło się bez chemii. A dowiedziałam się przypadkiem w aptece Koniec języka za przewodnika

Nie zarejestrowany
    Guest

komentarz

hej dziewczyny ja jestem 11tydzień ciąży też mam wymioty już brałam wszystko lokomotiw na ibrze nic nie moga i torecan lekarz mi dał w czopkach nic mecze się nadal.pozdr

Nie zarejestrowany
    Guest

mam ten sam problem

hej,ja jestem w 17 tyg i nadal mam poranne mdlosci a dochodza tez do tego wymioty wieczorne.stosuje sie do zalecen-jem malo a czesto.pije cherbatki ziolowe i nic mi nie pomaga

Nie zarejestrowany
    Guest

to samo...

jestem w 18tyg i jest coraz gorzej...od poczatku ciazy mialam mdlosci..okropne...ani dnia nie czulam sie dobrze...a teraz kolo16tyg gdzie teoretycznie powinno ustapic pojawily sie jeszcze wymioty....nic nie pomaga...pomocy!!

Nie zarejestrowany
    Guest

mdłości

witaj, mój brzuszek ciągle rośnie i przeszły mi już mdłości, ale brałam Mamarin, naturalny i bez recepty. Mnie pomagał.

Nie zarejestrowany
    Guest

modłości

Witajcie moja koleżanka była w 2 mies. ciąży , miała taką uporczywą nudności, że nie mogła iść do pracy, była u lekarza i dostała Mamarin naturalny produkt, pomogło jej. pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

nie imbir, tylko witamina B6

Chodzilam ledwie zywa i wymiotowalam od paru dni, a moj ukochany wynalazl mi zbawienie w aptece. To cudo nazywa sie Mamarin i to co tam dziala to wcale nie imbir (chociaz tez jest w skladzie), tylko mala dawka witaminy B6. Jak reka odjal. Teraz biore Folikum B6 (tez z mala dawka B6, zeby nie zaszkodzic dzisiusiowi) i jestem jak nowa, mdłosci nie wrocily. Polecam wszystkim przyszlym mamuskom.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości