+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja jestem w 8 tc i też ten sam problem. calymi dniami męcze sie z potwornymi mdłosciami mam juz tego dośc i nie moge sie doczekac kiedy to minie. pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jestem w 7 tyg i wciaz mnie denerwuje ten ucisk w zoladku.Najgorsze sa te mdlosci tak do godziny 17,potem troche ustepuje,jak zjem konia z kopytami to troche mija.Ciekawa jestem czy wy tez jestescie takie zmeczoné i czasem czujecie sie jakbyscie wazyly 300 kg

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja jestem w 8/9 tygodniu ciąży i mdłości skutecznie przesłaniają całe jej uroki. Codziennie wymiotuję, i nie pomaga jedzenie w małych ilościach mam nadzieję, że z końcem 3. miesiąca mdłości ustąpią a ja będę cieszyć się z mojej ciąży - czego wszystkim przyszłym mamom życzę

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    polecam napar z imbiru - działa

Nie zarejestrowany
    Guest

Unhappy Też umieram :(

jestem w 9 tyg. i również od 5 tyg. męczy mnie wszytsko co możliwe.
    -mdłości okropne(raz wymioty)
    -zawroty
    -ból głowy
    -niemoc do nieczego
    -zgaga ( teraz pilnuje co jem i jest lepiej)
    -senność
    -bóle pleców
    -rozdrażnienie
    -niezdecydowanie
    Można tak wymieniać i wymieniać
    Tak się cieszyłam na ciąże ale mam już dość, okropnie źle się czuje + te okropne upaly które nie dają mi wyjsc z domu
    Oby to mineło
    Mi pomaga na mdłosci tylko jedzenie często i w małej ilości. Jak mnie mdli to znaczy że muszę zjeść i na chwile jest lepij.

Nie zarejestrowany
    Guest

Mdłości

Jestem w 7tc i od 2 tyg męczą mnie mdłości i wymioty :/ najgorzej jest rano! Wyostrzyl mi sie rownież zmysł zapachu co totalnie odrzuca mnie od jakiegokolwiek jedzenia. Martwi mnie również spadek wagi (3kg w 1tyg). Czytałam o naparze z imbiru i zdania są jednak podzielone, jedni mówią ze moze prowadzić do poronienia, inni ze bardzo pomaga. Na waszym forum dowiedziałam sie o tym naturalnym leku z B6, niestety mieszkam za granica i nie mam dostępu do polskich leków. Jakieś porady?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar nastkakowal
    Mieszka w
    Łódź
    Dziewczyny, ja piłam wodę z imbirem i jadłam migdały bez skórki - pomagało. No, ale w sumei jadłam tylko bułki z masłem oprócz tego...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mdłości w czasie ciąży są objawem tego, że kiedyś tam dawno temu, kiedy mieszkaliśmy w jaskiniach, wymioty pomagały ciężarnym pozbyć się bakterii i pasożytów z układów pokarmowych. A teraz. Co najczęściej zawierało pasożyty i bakterie? Mięso oraz ryby. Udowodniono, że kobiety, które ograniczają mięso i ryby, mają mniej nudności.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Od chwili, kiedy zaszłam w ciążę miałam nudności. Nic na nie nie pomagało... I wiecie co się okazało, że nudności wywoływała kofeina. Odstawiłam kawę, herbatę i colę i nudności odeszły. W zamian piłam zbożową kawę mama coffee. No i nic więcej na nudności nie musiałam brać.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości