+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69
    Nie zarejestrowany
    Guest

sposób na uporczywe mdlosci

jestem w 8 tygodniu ciaży,od 6 tygodnia męczę sie z mdłościami,nie raz było blisko do wymiotów,dosłownie nic mi nie pomagało,nic jeść nie mogę,znalazłam na szczęście domowy sposób na moje dolegliwości,jak tylko czuje że łapią mnie mdłości od razu sięgam go plasterek cytryny,wiem że to dość kwaśny sposób ale mnie pomógł,mam przynajmniej spokój na jakis czas,od czasu do czas tez popijam sobie wodę przegotowaną z cytryną i pogryzam paluszki,bo tylko od nich mnie nie odrzuca,ale cytryna sie u mnie najlepiej sprawdza

Nie zarejestrowany
    Guest

nic nie pomaga

Witam wszystkie przyszłe mamy Jestem w 15 tyg. ciąży od 6 tyg męczę się z nudnościami i wymiotami próbowałam wszystkiego nic nie pomaga. Leżałam 2 dni w szpitalu pod kroplówkami ponieważ straciłam 3 kilo niby pomogło ale jak tylko opuściłam szpitalne mury znowu się zaczęło i doszły bóle głowy. lekarze mi mówią że do 4 miesiąca wymioty powinny ustąpić ale równie dobrze mogą trwać przez całą ciąże. tak bardzo chciałabym móc cieszyć się dobrym samopoczuciem, bez strachu że jak tylko wyjdę sama po drobne zakupy to zrobi mi się słabo albo złapią mnie nudności

Nie zarejestrowany
    Guest

Pomóżcie

Witam!!!!!!Pomóżcie mi!!!!!Jestem w 11 tg,w dalszym ciągu męczą mnie mdlości i wymioty,czuję się coraz gorzej.Zmuszam się do jedzenia ale to nic nie pomaga.Boję się że mojemu malenstwu moze to zaszkodzić bo zamiast tyć to chudne.A schudłam już 1,5 kg,boje sie cholernie o swoją ciążę!!!!Jak do tej pory jeszcze się trzymałam,do dnia dzisiejszego,nie mam na nic siły i boje sie o moje malenstwo.Co mam robić????Jestem bezradna!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

witam

ja jestem w 10 tygodniu ciązy ale od 5 tygodnia męczą mnie mdłości i wymioty wyprubowałam lek mamarin i niestety ale mi nie pomogł..........mało tego to mam wrazenie ze jeszcze pogorszył moj stan.

Nie zarejestrowany
    Guest

do miry

a jestem w 10 tygodniu ciązy ale od 5 tygodnia męczą mnie mdłości i wymioty wyprubowałam lek mamarin i niestety ale mi nie pomogł..........mało tego to mam wrazenie ze jeszcze pogorszył moj stan. Najlepszym lekarstwem jak dla mnie są czopki przepisane przez lekarza Torecan.Teraz jestem w 13 tg. i jest troszkę lepiej wczoraj wyszłam ze szpitala.Mam nadzieję,że to wkońcu minie i będę mogła się cieszyć w pelni moją ciążąTo niestety trzeba przeżyćAle jak urodzi sie malenstwo o wszystkim zapomnimy!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

To samo......

Witam. jestem w 6 tyg. ciąży i też mnie męczą nudności i wymioty i mało tego w ogóle nie mam apetytu. mam nadzieję że niedługo mi przejdzie. Pozdrawiam wszystkich.......

Nie zarejestrowany
    Guest

mdłości

witajcie dziewczynyto juz chyba taka nasza natura Ja z pierwszym dzieckiem męczyłam sie całą ciąże,w ostatnim trymestrze doszło do zatrucia pokarmowego bylam cieniem człowieka.Natomiast teraz kiedy jestem w drugiej ciazy 5 tydz to tez mam obawy bo juz w moim żoładku zaczyna sie cos dziac.Podobno pomagają skórki od chleba trzeba je żuć podobno skuteczne tak mi poradzila moja Pani doktor .Pozdrawiam Was.Trzymajcie sie cieplutko wszystkie,dacie radePapa

Nie zarejestrowany
    Guest

mamarin

A ile kosztuje ten mamarin?

Nie zarejestrowany
    Guest

Dziwne wymioty

Jestem w 26 tc. i wymiotuję codziennie i bardzo się niepokoję,ponieważ wcześniej miałam normalne wymioty,tzn,wymiotywałam pokarmem,a teraz od kilku dni wymiotuję tylko jakoś żółtą i gorzką wodą na dodatek od dwóch dni mam nie mijające bóle brzucha.czy to coś poważnego?pomóżcie!

Nie zarejestrowany
    Guest

okropne nudnosci

jejku dziewczyny ja mam całodobowe nudnosci, budze sie o 4 nad ranem...bo mnie muli. masakra. juz nie mam dosłownie siły a to dopiero poczatek bo 6 tydzień.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości