+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak zregenerować włosy po zimie?

Zauwazyłam ze w okresie zimowym wypada mi wiecej wlosow, rzeczywiscie ma to chyba zwiazek z dieta, bo przy takiej pogodzie jem cokolwiek bo nie chce mi sie wychodzic nawet na zakupy. Znacie moze jakies skuteczne preparaty zapobiegajace wypadaniu?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 15:01

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar numika
    Mieszka w
    Wrocław

vitapil

sprobuj tych tabletek, mi bardzo pomogly na wypadajace, slabe wlosy. 60tabletek kosztuje okolo 30zl, a wiec kuracja nie jest droga

Nie zarejestrowany
    Guest

regeneracja

faktycznie jakos niedrogo, a wydawaloby sie, ze dobry preparat musi sporo kosztowac. Tobie po jakim czasie pomogly?

Mieszka w
    Wrocław

vitapil

bralam go 3 miesiace, bralam jedna dziennie, ale skoro masz jakis wiekszy problem moze mozna zwiekszyc dawke, ale tu juz spytalabym sie o to lekarza. nie mialam po nim zadnych efektow ubocznych, bolow brzucha itd.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar sapone

przetłuszczające się włosy

Mnie też pomógł ten suplement,na włosy ,gdy się przetłuszczały.Warto spróbować.Brałam tylko dwa miesiące.
    Pozdrawiam.

Mieszka w
    Wrocław

przetluszczajace wlosy

tylko dwa miesiace? to dosc krotko, czasem warto brac takie suplementy dluzej, aby wszystko sie porzadnie zregenerowalo.

Nie zarejestrowany
    Guest

regeneracja

Wybiore sie do apteki i kupie chyba, bo jak wiosna przyjdzie na dobre i czapka pojdzie w odstawke, to musze jakos wygladac. Po jakim czasie widzialyscie pierwsze efekty?

Nie zarejestrowany
    Guest

Przesuszone włosy

Ja mam bardzo suche włosy, ale znalazłam na nie sposób:
    *myję je bardzo rzadko, nawet raz w tygodniu
    *szampon nakładam raz w umiarkowanej ilości
    *następnie spora dawka odżywki, (szampon i odżywka starannie dobrane i zmieniane raz na rok - pół roku, aby skóra się nie przesyciła - w przeciwnym razie zaczną uczulać)
    *przy suszeniu nie używam suszarki, ale owijam je w ręcznik na jakieś 2 minuty, później rozkładam je na suchym ręczniku do rąk.
    moje włosy wyglądają bajecznie odkąd tak je pielęgnuję

Nie zarejestrowany
    Guest

włosy po zimie

Rozdwajających końcówek nie mam bo regularnie podcinam.
    Na pewno muszę wzmocnić cebulki włosów.
    Myślę,że spróbuję vitapilu.Tyle tu pozytywnych opinii.Jestem leniuchem i tylko to co jest proste i szybkie wchodzi w rachubę(np.żadne płukanki,maseczki....)

Nie zarejestrowany
    Guest

wlosy

Ponawiam pytanie o czas, po ktorym byly widoczne efekty. Kupilam ten vitapil, ale skoro go biore dopiero 4 dni to nie mam co oczekiwac cudow, moze za miesiac... Jestem niecierpliwa, i choc wiem ze kazdy organizm jest inny wolalabym wiedziej ile czasu musialo minac zeby wam pomogl

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości