+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Podobno dobrą metodą są olejki naturalne. Ja sama stosuję taki z pestek moreli i kupuję go tylko w sklepach ekologicznych także mam gwarancję jakości no i widać efekty a to najważniejsze
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-12-14 o 12:37

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Jadore
    Mieszka w
    Warszawa
    Jak już pisałam gdzieś wcześniej najlepiej jest stosować odżywki , maseczki oraz serum do włosów :-) żeby je odbudować i zregenerować do tego dobrym pomysłem byłby jakiś zestaw witamin oraz skrzyp polny. Jeśli ktoś woli bardziej "naturalne" sposoby to polecam Olejek Arganowy albo olej kokosowy.

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    Oleje i jeszcze raz oleje, Poza tym warto zabezpieczać końcówki jakimś serum

Banned
    Mieszka w
    warszawa
    z coste nature po zimie zazywalam suplement zeby wzmonic swoje wlosy. na szczescie juz teraz slonca coraz wiecej, wlosy zregenerowane-az chce sie zyc

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Po zimowych mrozach, częstych zmianach temperatur, nasze włosy potrzebują silnej regeneracji. Pielęgnacja włosów po zimie musi być intensywna i uzależniona od problemu, z którym się borykamy. Na szczęście jest wiele sposobów na to, by włosy odzyskały swoją witalność.''

Link do artykułu: PIELĘGNACJA WŁOSÓW: jak zregenerować włosy po zimie?

NieSara963 zarejestrowany
    Guest

odżywka

Witam, ja kupiłam olej Arganowy Bio i od niedawna stosuję go jako kosmetyk do wcierania w skórę głowy jak i nacieram końcówki
    włosów. Wcieram go też w skórę dłoni i paznokci. Zamawiam go sobie przez sklep internetowy zielonynurt.pl naprawdę warto, bo sprawdzony przez moją koleżankę.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Hmmm. Ja również muszę przetestować.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Wypróbuj olejowanie włosów i tabletki drożdżowe. Do tego odżywki, maski raz na jakiś czas i dobry szampon ze zmywalnymi silikonami. Włosy na pewno będą piękne.

weroniczka3
    Guest
    Ja mam największy problem z puszeniem sie włosów pod czapka. Bez czapki jest mi zimno ale w czapce moje włosy wyglądaja kiepsko. Jest lepiej od czasu kiedy odkryłam nową serię kosmetyków z keratyną i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bo ich koszt jest niewielki a skład jak z górnej pólki ( świadomie wybieram kosmetyki i ZAWSZE czytam skład).
    Jest to seria Perfect Me , która niedawno pojawiła się w Hebe. Wersja różowa. Maska i szampon.Maskę używam co kilka dni ale szamponu codziennie.Jest to ciekawy kosmetyk, który łączy w sobie szampon i odżywkę tak wiec wystaczy jedynie on. Ładnie nawilża włosy, mają po nim połysk. Są lekkie.

No i zapach ! Pozostaje na włosach do wieczora i jest piękny.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja w razie osłabionych włosów przez jakiś czas stosuję płukankę z pokrzywy - wywar z odrobina octu. Pięknie się błyszczą potem.
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: http://zbijamywage.pl/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości