+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 154 z 154
    Kamil101
    Guest

Dobre kosmetyki

Ja polecam szampon Masveri przeciw wypadaniu włosów

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdynia

nie ma co się bać

Nie ma co godzić się z łysieniem - trzeba się dowiedzieć co jest jego przyczyną i ją zwalczyć. Bez strachu, da się to zrobić Podstawowe przyczyny łysienia to stres, styl życia, dieta i źle dobrane kosmetyki. Warto wybrać się do lekarza, aby osoba która ma dowody na to, że się zna na rzeczy też mogła się wypowiedzieć. Lekarz pomoże z ułożeniem diety, ewentualnie przepisze niezbędne suplementy, gdyby np Twojemu organizmowi brakowało jakichś składników (np. melaniny). Możesz też poczytać na stronie https://siwe-wlosy.pl/, mają recenzję leków i porady jak zadbać o włosy
    Ostatnio edytowane przez Magda97_22 ; 10-09-19 o 09:08

Nie zarejestrowany
    Guest

łysienie

Powinieneś udać się do dobrego endokrynologa,we Wrocławiu w Przychodni Na Tęczowej znajdziesz dobrych specjalistów

Michu87
    Guest

Dbanie!

Podstawą jest wybranie się do odpowiedniego specjalisty, który udzieli nam rad jak poradzić sobie z problemem. Dodatkowo zawsze warto wspomagać się witaminami i dobrymi szamponami bez parabenów i szkodliwych składników. U mnie dobrze sprawdził się szampon od Masveri. Polecił mi go fryzjer i faktycznie daje radę, włosów wypada trochę mniej.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości