+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 154
    Nie zarejestrowany
    Guest

łysienie

mam 15 lat a juz zaczynam łysiec co jest ktos mi cos poradzi?

Nie zarejestrowany
    Guest

Do sary

Ja mialam tez kuracje antybiotykowa przez 5 miesiecy, wlosy wypaduja mi garsciami sa cienkie a byly takie piekne. Antybiotyki niszcza flore bakteryjna w naszym organizmie i na tradzik pomagaja ale niestety albo stety one wyjalawiaja witaminy z organizmu. Wlosy beda wypadaly jeszcze przez nastepne 5 miesiecy. Jeszcze jedna wazna sprawa zrob sobie badania hormonalne i Tarczyce. Ja ide w poniedzialek zbadac tarczyce i hormony bo byc moze to jest powow wypadajacych wlosow. Pamietaj antybiotyki to hemia ktora niszczy cos zacos!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

włosy odrastają

Drogie dziewczyny ja też miałam ten sam problem .Gdy leżałam 8 miesięcy w szpitalu po wypadku i brałam ogrom antybiotyków wypadło mi bardzo dużo włosów aż miałam łyse place na głowie.Byłam załamana ale po leczeniu na przestrzeni roku włosy zaczęły odrastać może nie wszystkie ale znakomita większość.Teraz mam niedoczynność tarczycy i znowu problem powrócił mam strasznie przerzedzone włosy zwłaszcza na czubku głowy ale zaczęłam leczenie i mam nadzieję ze część włosów odrośnie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dzięki dziewczyny- do Agi i KUKU

Mam jeszcze sprawę do KUKU. Chciałabym Cię zapytać na czym polegało to leczenie, o którym wspominałaś. A jeśli chodzi o Agę to ja również zrobiłam sobie badania wczoraj- morfologia, tarczyca i poziom żelaza we krwi. Wyniki będą jutro. Mam nadzieję, że będę już skutecznie wyleczyć ten doskwierający problem... pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

do sary

Droga saro ja dowiedzialam sie w Poniedzialek ze mam grzybice ktora jest w calym organizmie, lekarz powiedzial mi ze to od antybiotykow zniszczone mam bakterie te pozyteczne jestem wykonczona wlosy mi wychodza, dotego mam zapalenie tarczycy przez bakterie. Takze tradzik zginal ale moj organizm jest wykonczony, teraz pije probiotyki i biore leki mam nadzieje ze bedzie lepiej. A jakie badania robilas na tarczyce?

Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy

Czesc ja tez mam ten sam problem z wlosami . Bylam u dermatologa przepisala leki ktore wogole nie pomogly poszlam drugi raz zow mi przepisala te same tylko tabletki zmienila, zadawała te same pytania czy w ciazy jestem czy biore tabletki antykoncepcyjne, nawet skierowania na badania mi nie dala.Wyszlam zla i nie mam zamiru isc do niej(baba) spowrotem.

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Agi

No rzeczywiście nie jest wesoło... U mnie okazało się, że wszystko mam... w porządku ( z czego tak naprawdę nie jestem zadowolona, bo nie wiem jak uratować moje włosy- ostatnio podczas mycia wypadło mi ich 81). Jeśli chodzi o tarczycę to ja robiłam badania krwi, w której badany był poziom hormonu tarczycy w organizmie( miałam 675), żelaza miałam 60, a w morfologii stwierdzono niedobór białych krwinek. Mój lekarz rodzinny nic mi na to nie poradził i stwierdził, że mam wszystko w porządku. Mam zamiar jeszcze zrobić badania hormonów płciowych, bo one również mogą być przyczyną wypadania włosów (tym bardziej, że dwa lata temu miałam z nimi problemy- torbiel jajnika)

Nie zarejestrowany
    Guest

Poprawka

Napisałam zły wynik mojej tarczycy . Nie miałam 675 tylko 0,951.

Nie zarejestrowany
    Guest

Do Samanti

O, trzeba będzie spróbować. Dzięki za informację.

Nie zarejestrowany
    Guest

pomoc przy lysieniu

olej kukurydziny-2 lyzki dziennie-i do salatki mozna wlac,oprocz tego DICOFLOR.To naprawde dziala.efekt juz po 2 tygodniach,a nie po pol roku

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości