+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56
    Nie zarejestrowany
    Guest

sculptra dziala

u mnie tez dzialalo, robilam we wroclawskim keramedzie, moze faktycznie chodzi o to w ktorym gabinecie sie robi...

Nie zarejestrowany
    Guest

udany zabieg i duzo taniej

Ha, a w Sferze, gdzie ja robiłam jest taniej i to dużo, bo 1 wstrzyknięcie kosztuje 1500 a 2 i ew. kolejne -1300. Efekt mnie bardzo zadowala. Zmarszczki się wygładziły a "chomiki" zniknęły. Rezultat zobaczyłam dopiero po 2 zastrzyku a wyrazny po trzecim. I jest świetnie. Dostałam wskazania do starannego masażu twarzy, wtedy się wszytko pięknie rozchodzi.

Nie zarejestrowany
    Guest

Sculptra - szczerze odradzam wszystkim !!!!!!

Po ponad dwuch latach wystapiły na mojej twarzy GRUDY I GRUDA NA GRUDZIE....PO leczeniu sterydem zbyt płytko podanym przez pania "DOKTOR" wystąpił miejscowy zanik skóry. I nie pociesze Cię Danusiu :-( Jestem po konsultacji u kilku lekarzy - nie ma gwarancji ze to ustąpi a może byc jeszce gorzej. Nawet po pieciu latach po zadiegu wystepuja grudki a te które już się pokazały moga sie otorbic i przekształcic w zarninaki a to juz najgorszy scenariusz naszego "upiekszania" Laczenie tylko falami radiowymi lub ultra dzwiękami. Ja jestem w trakcie leczenia powikłan ultra dzwiękam. Napisze jakie będą efekty. Zastanawiam sie czy nie oddac sprawy dobremu adwokatowi. DZIEWCZYNY ZANIM TO ZROBICIE DOBRZE SIE ZASTANÓWCIE !!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

grudy rządzą

Ja już około 1,5 roku temu zrobiłam 3 zabiegi, początkowo byłam w euforii po jakimś czasie wyszły nierówności w postaci grud kolagenowych. Żadna z kilku proponowanych genialnych metod pozbycia się tego paskudztwa nie pomogła. Sculptra to lipa dla naiwnych.

Nie zarejestrowany
    Guest
    To skandal !!! Juz tyle osób zostało poszkodowanych z grudami na twarzy i nadal wykonuje się te zabiegi.
    Jesli ktoś zna sposób leczenia powikłań to bardzo proszę o pomoc !!!
    Jak laczyć powikłania w postaci grud ! ?????
    Błagam o pomoc !

Nie zarejestrowany
    Guest
    dobra decyzja

Nie zarejestrowany
    Guest
    ten zabieg to dobra decyzja od 2 lat zmienił się ten preparat nie powoduje już takich grudek proszę nie straszyć innych swoim przypadkiem to pech scultra to dobry zabieg trzeba trochę cierpliwości i będzie ok więcej optymizmu

Nie zarejestrowany
    Guest
    Bruzdy robią się ze złego przygotowania preparatu- on nie może być przygotowywany przed zabiegiem! Absolutnie! Ale wiele godzin a nawet dzień, 2 wcześniej. Poczytajcie o tym. A najlepiej sprawdzic kilku lekarzy. Warto iść na konsultacje do dr Migały (W-wa)-są za darmo, a to dobry specjalista od ME.

Nie zarejestrowany
    Guest

sculpra=katastrofa

efekt diabła rogatego trzy lata po zabiegu robi mi się coraz więcej grud!!! jest ich około 50 niektóre są wielkie jak 2 złote inne małe ale bardzo widoczne - sterczą pod skórą jak pestki od wiśni, leczenie nie pomaga , niektórzy lekarze mówią że nie ma leczenia na włókniaki, podobno ostrzykiwanie może nieznacznie złagodzić obraz - mi nie pomaga !!! to koszmar ... przed zabiegiem lekarz warszawski podsunął mi do podpisania zgodę na zabieg.. gdyby uprzedził o możliwych powikłaniach - nigdy bym tego nie zrobiła, a tak ... tragedia !!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Odpowiednio wykonany zabieg nie powinien mieć żadnych efektów ubocznych. Przed zabiegiem warto sprawdzić czy wybrana przez nas placówka jest na liście certyfikowanych ośrodków.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości