+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Temat: Sculptra - nowy zabieg odmładzający

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    efekt diabła rogatego trzy lata po zabiegu robi mi się coraz więcej grud!!! jest ich około 50 niektóre są wielkie jak 2 złote inne małe ale bardzo widoczne - sterczą pod skórą jak pestki od wiśni, leczenie nie pomaga , niektórzy lekarze mówią że nie ma leczenia na włókniaki, podobno ostrzykiwanie może nieznacznie złagodzić obraz - mi nie pomaga !!! to koszmar ... przed zabiegiem lekarz warszawski podsunął mi do podpisania zgodę na zabieg.. gdyby uprzedził o możliwych powikłaniach - nigdy bym tego nie zrobiła, a tak ... tragedia !!
    Nie przejmuj się, efekty sculpry nie są trwałe, więc po pewnym czasie pozbędziesz się tych grud

Nie zarejestrowany
    Guest

Unhappy dotyczy sculpry

popieram osoby które przestrzegają przed zabiegiem sculpry KOCHANE NIE RÓBCIE TEGO ZABIEGU ja jestem po 1 zabiegu sculpre miałam podaną w szyję ponieważ moja szyja była pomarszczona jak stare jabłko adodatkowo z blizą po operacji tarczycy bardzo odcinała się od twarzy no i oczywiście chciałam poprawić swój wygląd . po 8 miesiącach zaczeły pojawiać się grudki miałam robioną biopsję czy przypadkiem nie jest to sprawa nowotworowa wynik badania ok ale grudki pojawiają się nowe jestem w kontakcie z panią doktor która wykonywała ten zabieg miałąm podany steryd troszeczkę zmniejszył jedną grudkę ale boję się tych sterydów brać więcej bo nie są obojętne dla organizmu . a mogą też prowadzić do powikłań opisywanych przez forumowiczki wcześniej a w sprawie masowania to masowałam w/g zaleceń 5 tygodni 5 razy dziennie po 5 minut i tydzień dłużej. teraz śledzę fora i różne publikacje jak mogę sobie pomóc jestem załamana byłam nawet u chirurga plastyka na konsultacji jednak naet on mi nie może pomóc (myślałam o liftingu szyji ) muszę czekać jak grudki znikną bo inaczej p.dr nie podejmnie się jestem załamana tym co tutaj przeczytałam

3. Akcja Metamorfozy: ZABIEGI KOSMETYCZNE zastosowane u laureatek konkursu Usuwanie PRZEBARWIEŃ na skórze Kwas migdałowy. Zabiegi kwasem migdałowym u kosmetyczki Blizny po trądziku. Jak pozbyć się blizn i przebarwień potrądzikowych?
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dla mnie to świetny zabieg

Wg mnie podstawą jest wykonywanie takich zabiegów u bardzo doświadczonych specjalistów, dlatego długo szukałam, sprawdzałam opinie itp. Zbieg (i nie tylko ten ) robiłam w Instytucie DermaMed. Każdemu polecam pójść tam chociaż na konsultację, lekarze z tej kliniki na prawdę bardzo profesjonalnie dobierają po prostu właściwe zabiegi dla danej osoby. Moje koleżanki tam chodziły i zainspirowały mnie, jak widziałam efekty Ja jestem bardzo zadowolona, a od zabiegu minęło już sporo czasu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zabieg mialam wykonany dwa razy w wieku 39 lat - zadnych efektow ubocznych nie zauwazylam, ale efektow odmladzajacych rowniez nie )-:
    Nie polecam - tym bardziej , ze taka przyjemnosc jest bardzo droga ( 2000 zl za jeden zabieg )

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Wg mnie podstawą jest wykonywanie takich zabiegów u bardzo doświadczonych specjalistów, dlatego długo szukałam, sprawdzałam opinie itp. Zbieg (i nie tylko ten ) robiłam w Instytucie DermaMed. Każdemu polecam pójść tam chociaż na konsultację, lekarze z tej kliniki na prawdę bardzo profesjonalnie dobierają po prostu właściwe zabiegi dla danej osoby. Moje koleżanki tam chodziły i zainspirowały mnie, jak widziałam efekty Ja jestem bardzo zadowolona, a od zabiegu minęło już sporo czasu.

Zastanawiam się, czy chodzi o ten DermaMed? - dermamed.com.pl czy o jakąś inną placówkę tego typu? bo wszystkie mają podobne nazwy i czasami można się pogubić :/
    Pytam, bo moja mama zastanawia się nad jakimś zabiegiem tego typu i koleżanka polecała jej lekarza, który właśnie tutaj pracuje - Pawła Surowiaka (ranking.abczdrowie.pl/d/3768,pawel-surowiak) podobno jest drogi, ale dobry.

Chciałam mamie sculptrę zafundować na urodziny, ale teraz nie wiem czy w ogóle się powinna na to decydować i czym się kierować wybierając lekarza? Bo przyznam, że mój początkowy entuzjazm został bardzo osłabiony przez wasze historie...
    Ostatnio edytowane przez Aniqa ; 27-06-13 o 09:16

Nie zarejestrowany
    Guest

dobra klinika to podstawa

moim zdaniem jeśli chcemy zafundować sobie dobry zabieg, nalezy wybrać najlepszą klinkę. oferty, które mają specjaliści med estet jest mega obszerna. każda z nas ma inna cerę i inne problemy. dobry fachowiec doradzi nam zabieg adekwatny do naszych potrzeb. ja jestem w pełni zadowolona i smiałao moge polecic warszawską klinikę Beautymed. mają tam świetnych fachowców i sprzęt najwyższej jakości. poza tym dbaja o pacjentów- zalecaja wizyty kontrolne i wyczerpująco odpowiadaja na wszystkie pytania.

Nie zarejestrowany
    Guest

zabiegi w Beautymed

a jakie zabiegi robiłaś w Beautymed?? jestem ciekawa czy dobrze wypełniaja tam usta. chciałam tez zamknąc naczynka.. szukam dobrego, sprawdzonego miejsca )

Nie zarejestrowany
    Guest

Sculptura

Mam 35 lat, dopiero wchodze w swiat med aeste, bylam wlasnie na konsultacji u chirurga plastyka, przy okazji zapytalam go o ten zabieg, powiedzial, ze nigdy by sie nie podja wykonania go, ze wzgledu na powiklania. Mowi, ze co miesiac ma kilka pacjentek ktorym usuwa te lpozostalosci.

Nie zarejestrowany
    Guest

sculptra

Zanim się poddałam temu zabiegowi, byłam na konsultacji u kosmetyczki i dopiero potem zadecydowałam, czy ten zabieg wykonać, czy też nie. Kosmetyczka wskazała mi wszystkie za i przeciw, ewentualne powikłania. Na zabieg zdecydowałam się, ponieważ poddawałam się już innym zabiegom, stosowałam kremy, ale tak naprawdę wszystko dawało krótkotrwały efekt.
    Po zabiegu może rzeczywiście nie jest jakoś bardzo przyjemnie, ale generalnie jestem zadowolona.
    Pani Kasia z salonu na kamieńskiego we Wrocławiu wykonała go bardzo dokładnie, jednocześnie będąc delikatną. Ktoś tu napisał powyżej, że potrzebny jest do tego zabiegu ktoś doświadczony. I to jest prawda. Dlatego też polecam szukać Wam doktorów medycyny estetycznej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Rewelacyjne efekty. Gdańsk

Trzy lata temu maiłam wypełnianą okolicę twarzy ( dolinę łez, bruzdy nosowo-wargowe itp.). Efekty rewelacyjne. Właśnie zapisałam się na kolejne wypełnienie bo niestety wszystko już się wchłonęło. Wcześniej stosowałam kwas hialuronowy, ale efekty utrzymywały się pół roku. Wybierajcie tylko najlepsze gabinety, gdzie pracuje doktor dermatolog! Źle wstrzyknięta Sculptra może naprawdę was oszpecić. Moja koleżanka widząc efekty wypełnienia Sculptrą na mojej twarzy, wybrała się do kliniki urody. Niestety, zabieg przeprowadzał stomatolog który niby miał szkolenie z wypełniania Sculptrą. Po trzech miesiącach wyszły jej takie grudki, że nie mogłam uwierzyć że miała taki sam zabieg co ja. Wybierając gabinet upewnijcie się czy pracuje tam doktor dermatologii!!! SG

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości