+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
    Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja tutaj http://www.marekwasiluk.pl/ellance-sculptra/ czytałam o innym, trochę lepszym zabiegu niż sculptra, myślę, że znim się na jakiś zdecydujemy warto dokładnie się zastanowić, który będzie lepszy na nasze potrzeby.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-02-17 o 13:07

janka4
    Guest
    ja miałam już dwa razy Sculptor robiony w coco time we wrocławiu. Już po dwóch zabiegach widzę róznicę skóra na twarzy jest jędrniejsza, taka żywsza i wygląda tak świezo

Karolinaa12
    Guest
    ja chodzę na Sculptre do Centrum Medycyny Estetycznej I Dermatologii WellDerm we Wrocławiu. Powiem wam, że efekty są naprawdę WOW Twarz wydaje się o wiele młodsza, taka świeższa.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Keramed Wrocław
    Mieszka w
    Wrocław
    Podawanie kwasu polimlekowego pod skórę, powoduje wytwarzanie tkanki łącznej unoszącej zmarszczkę oraz stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Przez co dochodzi do jej pogrubienia od 4 do 8 mm. W ten sposób jesteśmy w stanie skorygować i powstrzymać objawy starzenia się twarzy, które polegają na zaniku tkanki podskórnej, zaniku owalu twarzy czy zapadaniu się skroni.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Opole
    Jest sporo skutecznych zabiegów na twarz. Ja jednak zaczynam od konsultacji i zdaje się na specjalistę. W kieleckim gabinecie dr Sobańskiej dermatolog-medycyna-estetyczna.business.site macie zapewniona nie tylko konsultację dermatologiczną ale i nowoczesne zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii. Po tych zabiegach o widać różnice.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-03-18 o 22:38

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    rzeszów
    Czy odmładzający zabieg sculptra ma skutki uboczne?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości