+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 148 z 148
    lila555
    Guest
    jak mi coś wyskoczy to działam punktowo, nakładam żel punktowy i on szybko osusza i zmniejsza zaczerwienienie, bardzo dobrze mi się sprawdzil i mam w domu zawsze tubkę w pogotowiu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-08-19 o 19:41

Malwina151
    Guest

trądzik

U mnie się pojawiał trądzik jak stosowałam źle dobrane kosmetyki do potrzeb mojej cery. Jak zaczęłam zamawiać Botame z doz on line to z moją cerą jest dużo lepiej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dermatolog Kraków

Mój brat zmagał się z ogromnym trądzikiem, najpierw stosował jakieś maści, leki z apteki, później poszedł do dermatologa p. Budzicz w Krakowie.
    Dermatolog wyeliminował wszystkie dotychczasowe tabletki i maści. Zaczęli leczenie od nowa, efekty były widoczne. Już po kilku tyg cera wracała do ładnego stanu. Także nie lecz się sam, a wybierz pomoc specjalisty

Maite33
    Guest
    Dermatolog jest konieczny i koniec. Trzeba go zwalczać od środka innej możliwości nie ma. Mi bardzo pomogła terapia Clindamycinum 600. I spokój. Miałam też maści takie jak isotrexin czy differin. No i clobederm na ŁZS. U problem pojawił sie potem z bliznami. kremy nie pomagały więc wybrałam się na laserowe usuwanie. Potem jeszcze miałam uzupełniającą terapię po laserze, z Restylane Skinboosters. Dzięki temu miałam bardzo ładnie nawilżona i zregenerowaną skórę po laserze.

hanka1994
    Guest
    A próbowałaś może zamiast kremów do twarzy nawilżać ją olejkami na bazie konopi? Ten sposób odkryłam w sumie stosunkowo niedawno i zauważyłam znaczną poprawę jeśli chodzi o moją twarz. Wszystkie krostki zniknęły, skóra jest wyraźnie nawilżona i pełna blasku polecam szczególnie te olejki dostępne na konopieizdrowie.pl

ulkaaa
    Guest
    Cytat Napisał hanka1994 Zobacz post
    A próbowałaś może zamiast kremów do twarzy nawilżać ją olejkami na bazie konopi? Ten sposób odkryłam w sumie stosunkowo niedawno i zauważyłam znaczną poprawę jeśli chodzi o moją twarz. Wszystkie krostki zniknęły, skóra jest wyraźnie nawilżona i pełna blasku polecam szczególnie te olejki dostępne na konopieizdrowie.pl
    Również polecam olejki naturalne na trądzik są świetnym lekarstwem. Szczególnie te na bazie konopi dostępne w sklepie konopieizdrowie u nas też niestety trądzik towarzyszy każdemu z członków rodziny, a po tego typu olejach jest dużo mniej widoczny,

Olkka
    Guest
    Spróbuj sobie może kosmetyków Acne z Novaclear.Moja skóra dzięki nim dostała drugie życie Ładnie oczyszczają, odblokowują pory a przy tym odpowiednio nawilżają i chronią cerę.

tereska111
    Guest
    też właśnie polecam wypróbować produkty dostępne w sklepie konopieizdrowie.pl naturalne kosmetyki są najlepsze do tego typu problemów. Dość sporo kosmetyków używam na bazie konopi są naprawdę bardzo dobre.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości