+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 97 z 97
    Olcia20
    Guest
    Dla mnie nie. Nie mogę lasera, ale znalazłam alternatywę w postaci epilfree i efekt jest porównywalny.

Nie zarejestrowany
    Guest

Talking Depilacja laserowa

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów depilacji laserowej ponieważ zawsze marzyłam o tym, żeby mieć idealnie gładką skórę. Polecam salon Laser Care w Warszawie. Pracuja na laserze lightsheer <3 lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-10-18 o 20:02

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zazwyczaj jest wykonywanych kilka zabiegów. Nie są one straszne ale lepiej je wykonywać w sprawdzonym miejscu. Niedoświadczona osoba może nas poparzyć. Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa to wybierzcie się do salonu medycyny i kosmetyki laserowej Sofi Beauty. Salon ten znajduje się na ulicy Norymberskiej.

Nie zarejestrowany
    Guest

Depilacja laserowa - Poznań

Esmira korzystałam z depilacji laserowej wąsika w salonie Laser Delux w Poznaniu. Po 6 zabiegach depilacji laserowej wreszcie pozbyłam się tych okropnych włosków. Tylko niestety w trakcie zabiegów nie można wyrywać włosków pęsetką, także będziesz miała golić odrastające włoski zanim nie usuniesz ich całkowicie. Mimo wszystko uważam, że warto czuć ten komfort! laserdelux.pl/poznan/depilacja-laserowa daje kontakt, mają salony w całej Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-10-18 o 20:33

Nie zarejestrowany
    Guest
    W Poznaniu bardzo dobrym salonem oferującym m.in. zabieg depilacji laserowej jest Mediart Clinic. Dzieki temu pozbylam sie niechcianych wloskow na lydkach juz po trzecim zabiegu Obecnie odrastaja mi one w sladowych ilosciach, ale szybko wypadają, bo laser znacznie je osłabił. Zgodnie z zaleceniem pani doktor, zamierzam za jakis czas wybrac sie na zabieg przypominający, zeby podtrzymac efekty depilacji.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Zabieg jest różny w zależności od tego na jakie urzadzenie się wybierzecie. Ale polega głównie na tym, ze na pierwszej wizycie robi się próbę uczuleniową na niewielkiej powierzchni. I dopiero jak nic się nie pokaze, wykonuje się zabieg. Lasery są różne i niestety nie zawsze to co nazywa się laserem nim jest. Najmniej skuteczna jest depilacja za pomocą ipl, która daje możliwosć usunięcia włosków na jakiś czas, na pewno nie na zawsze.

O wiele lepszym wyborem będzie zabieg laserem Vectus, który daje rzeczywiście efekty na zawsze i własnie na taki zabieg się wybrałam. Jestem osobiście bardzo zadowolona z efektu. Depilowałam w taki sposob dwie okolice:
    pachy
    plus bikini
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-09-19 o 21:13

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Witam,bardzo zalezy mi na poddaniu sie zabiegowi laserowej depilacji twarzy. Mam dosyc plastrów,ktore dodatkowo podrazniaja i nie czuje sie komfortowo z malymi rankami i wloskami nie dogolonymi do konca Co sądzicie o laserze mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/laser-frakcyjny-co2? Bede bardzo wdzieczna za opinie,
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-09-19 o 21:14

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości