+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 97
    Nie zarejestrowany
    Guest

soprano xl

ja mogę polecić zabieg epilacji laserowej, po których na pewno nie wyskakują żadne krostki i zaczerwienienia, bo sprzęt wyposażony jest w pain-free oraz hair-free, co zapewnia szybką i bezbolesną laseroterapię. W każdym razie to na pewno zwiększa komfort dla nas, bo jeśli ktoś ma bardzo niski próg bólu, to i lekkie uszczypnięcie będzie dla niego bolesne ;-)

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    A to raczej pojedyncze przypadki ja mam bardzo nadwrażliwą skórę i robiłam depilacje w klinice iinvicta.pl i nie miałam żadnych problemów.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-06-13 o 11:16

Nie zarejestrowany
    Guest

depilacja laserowa vectus

jestem stala klientka kliniki beautymed w warszawie, robilam sobie m.in bikni brazylijskie i pachy i jestem bardzo zadowolona w ogole nic nie bolalo, wloski po 4 zabiegach wypadly calkowicie...WSZYSTKIE teraz juz nie musze sie golic! wybieram sie na kolejny obszar bo kusi mnie promocja - 50% z kuponem

pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-09-13 o 15:24

Nie zarejestrowany
    Guest

Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

ja robilam w klinice beautymed, polecem naprawde warto

Mieszka w
    Wrocław
    Ja też o tym myślę bo mam problem z nadmiernym owłosieniem ale słyszałam że zabieg ten trzeba wielokrotnie powtarzać..wtedy to może być naprawdę kosztowna sprawa.

Mieszka w
    Sopot
    Niestety nie podam żadnego sprawdzonego adresu, bo mieszkam w innym regionie Polski, ale jeśli nadal się wahasz to ja akurat serdecznie polecam zabiegi laserowe. Jestem po 7 na pachy i tzw. wąsik i u mnie już zdecydowanie widać efekty, natomiast zaczęłam je widzieć może miesiąc temu. W tego typu działaniach trzeba uzbroić się w cierpliwość i przede wszystkim zaplanować je na okres jesień-zima.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów
    Ja mogę doradzić taki zabieg na terenie Małopolski, robiłam depilację w Krakowie http://www.beautytower.pl/lightsheer-trwala-depilacja/ http://www.beautytower.pl/lightsheer-trwala-depilacja/ i przyznam, że naprawdę było warto. W końcu mam spokój z jednorazówkami
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-11-14 o 14:57

Inna13
    Guest
    Polecam depilację laserową, robiłam niedawno w http://bio-clinic.pl/depilacja-laserowa-laser-diodowy-2/ i jestem bardzo zadowolona. Zabiegów trzeba wykonać kilka, zależy od rodzaju włosów i miejsca depilacji, ale naprawdę warto poświęcić na to trochę czasu. Zabieg nie jest zbyt bolesny.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-14 o 15:10

Mieszka w
    Częstochowa
    Z doświadczenia wiem, że zabieg z wykorzystaniem IPL nie jest skuteczny- wydałam sporo pieniędzy z marnym skutkiem, więc nie polecam. Ostatnio powróciłam do depilacji, ale tym razem z laserem Light Sheer i jestem bardzo zadowolona. Po 3 sesjach widzę dużo lepszy efekt niż IPL. Zabieg wykonywałam tym razem w klinice (derma-clinic.pl). Polecam wszystkim z okolic Częstochowy.

Jeśli chodzi o film z depilacji, to możesz go sobie zobaczyć na beautymedica.pl. Z tego co czytałam to zabieg wcale nie boli, a efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy. Później wystarczy chodzić profilaktycznie co jakiś czas.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-01-15 o 14:31

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości