+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
    Nie zarejestrowany
    Guest

Pożegnanie ze zmarszczkami - czyli wszystko o wypełnianiaczach zmarszczek

Znam osobe której po ostrzyknięciu Restylane SubQ puchła twarz obustronnie jeszcze po pół roku po podaniu preparatu. Twarz wyglądała jak balon, który przemieszczał się na okolice oka!

Nie zarejestrowany
    Guest

przeszczep

Wiem ze w Sulęcinie taki zabieg wykonuje dr Turczyńska.
    I z tego co słyszałam kobiety jednak sobie bardziej chwala ten zabieg niż wstrzyknięcie botoxu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Kwas hialuronowy

Do hialuronu potrzebny jest dobry i doświadczony lekarz, bo preparat po wstrzyknięciu jeszcze zwiększa swoja objęctość także trzeba mieć wyczucie ile go wstrzyknąć, żeby docelowo wyglądał dobrze. Ale są tacy specjalisci, osobiście do takiego trafiłam i lepiej nawet dostrzyknąć po jakimś czasie niż na początek zbut dużo zaaplikować.

Nie zarejestrowany
    Guest

oj tak

No własnie, botox w takim razie mozna odłozyc na potem.Zwłaszcza ze sa alternatywne i zdrowsze metody.
    A efekt czesto jest zdecydowanie lepszy.

Nie zarejestrowany
    Guest

kwas hialuronowy

Drogie Panie, wybieram sie na zabieg ostrzykania kwasem zmarszczki wokół ust i delikatne powiekszenie ust. Czy możecei podac namiar na kogos sprawdzonego w tej dziedzinie.
    Dziękuje .

Nie zarejestrowany
    Guest

Lekarz

Dr Turczyńska, przyjmuje w Sulecinie, podaję namiary: 603 872 554

Nie zarejestrowany
    Guest
    Marzenna dlatego ja wybrałam gabinet medycyny estetycznej gdzie wstrzykują wypełniacze elektronicznym penem tzw. injection system, dzięki któremu aplikacja preparatu jest precyzyjniejsza, a i siniaków po zabiegów prawie nie miałam.
    Jeśli chodzi o sam preparat to wybrałam Esthelis, bo był tańszy od Restylane i nic mi po nim nie spuchło.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Coraz więcej słyszy się o złym działaniu botoksu, także na pewno w takiej sytuacji wybrałabym kwas hialuronowy. Bardzo sobie chwalą preparaty firmy Anteis - estelis i fortelis. To też jest ważne jakim jest robione i jakie jest stężenie w nim kwasu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja jestem facetem, mam 34 lata i do niedawna miałem wielkie bruzdy na czole - taka mimika twarzy + zmarszczki statyczne. Poszedłem z żoną do kliniki medycyny estetycznej i dałem się namówić na kwas hialuronowy bodajże fortelis. Zmarszczki teraz są wygładzone, ale mimike twarzy mam zachowaną, tzn. nie wyglądam jakbym nosił maskę

Nie zarejestrowany
    Guest
    mam 45 lat i myślę o jakim zabiegu medycyny estetucznej ,może ktoś z was już to przeszedł i może zna dobrego specjalistę ,nie ukrywam że sie boję ,że z mojej twarzy zrobi mi maskę ,i będzie jeszcze gorzej ,i nie wiem co jaki czas trzeba to powtarzać ,a najbardziej obawiam się że po okresie ,przez jaki to działa ,to potem będę wyglądać gorzej i już będę skazana czy też uzależniona ,zeby powtarzać zabieg np . co pare miesięcy .Jeśli ktoś może mi doradzić ,czy też ,polecić ,dobrego specjalistę to proszę o mejla dpydo@wp.pl .POZDRAWIAM

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości