+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 194
    Nie zarejestrowany
    Guest

Na ratunek suchej skórze czyli wszystko o nawilżaniu

Siemie Lnniane jest super sama testowałam polecam!

Nie zarejestrowany
    Guest

Sucha cera

Błagam pomocy moja sera jest bardzo wysuszona,a jak nakładam jakiś krem zaraz wyskakują mi syfy po których zostają mi blizny bo się nie goją.błagam pomocy

Nie zarejestrowany
    Guest

vanessa

i to działa i jeszcze takie pytanie cz herbata w kompieli naprawde nawilża skure?????

Nie zarejestrowany
    Guest

Inez

Mi cala twarz wysuszylo od jakis maseczek na pryszcze´... choc nie smarowalam kolo oczu to i tak tam mi wysuszylo a na dodatek nie moge sie tam dotkanac czy przetrzec... masakra nie wiém co mam robic!!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ

najlepsza lanolina

Najlepiej nawilża lanolina. Pozyskiwana jest z owczej wełny, wystarczy się raz posmarować kremem z lanoliną i jest spokój na długo a nie na pół godziny. Ja jesienią i zimą mam niesamowicie suchą skórą. Dobrze działają na mnie kosmetyki naturalne Merino z Nowej Zelandii. Właśnie ta firma ma dobre balsamy z lanoliną.

Nie zarejestrowany
    Guest

;)

wiram ...mam pytanie a gdzie moge kupic ten"siemie linniane"? i w jakiej cenie?

Nie zarejestrowany
    Guest
    siemie kupisz w aptece :wink: a lanoliny nie użwałam. Mam masło do ciała z awokado, shea, jojoba i innymi naturalnymi tłuszczami rewelacja w nawilżaniu, i nie swędzi

Nie zarejestrowany
    Guest
    Polecam balsam oliwkowy na bazie oliwy z oliwek polskiej firmy Marion. Zapobiega wysuszaniu się skóry i pozostawia ją gładkę i elastyczną.

Nie zarejestrowany
    Guest
    <p>Polecam naturalną maseczkę odświeżającą z zieloną herbatą. Białko jaja kurzego, 1 łyżkę mleka w proszku, 1 łyżeczkę miodu, &frac12; łyżeczki zielonej herbaty liściastej zmiksować w blenderze lub ubić trzepaczką aż do uzyskania jednolitej masy. Nakładać na oczyszczoną skórę, po 10-15 minutach zmyć ciepłą wodą.</p>

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja już od bardzo dawna stosuje krem Iwostin i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona. Moja skóra tez należy do bardzo przesuszonych. szczególnie sucha jest zimą. Wcześniej stosowałam różne kremy, ale dopiero ten pomógł mi odpowiednio nawilżyć cerę.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości