+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 133
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Ja mam bardzo suchą skórę, dojrzałą, ratuje się olejami i masłami naturalnymi, masło shea, cudowny nawilżacz.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar RadioProtect
    Mieszka w
    Nadarzyn
    Nasz krem skutecznie pielęgnuje, nawilża i natłuszcza naskórek, dzięki czemu odzyskuje on swój naturalny koloryt, pozostając gładkim i elastycznym. Dzięki aksamitnej konsystencji krem łatwo rozsmarowuje się, pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną. Poza tym dobrze i szybko się wchłania.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Błagam pomocy moja sera jest bardzo wysuszona,a jak nakładam jakiś krem zaraz wyskakują mi syfy po których zostają mi blizny bo się nie goją.błagam pomocy
    u mnie pomogła maska weglowa z bielendy na ukojenie cery

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    ja od bardzo długiego czasu stosuję zestawy kosmetyków dr irena eris - https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/dr-irena-eris na mój mój typ skóry - mieszana z tendencją do wysychania są jak znalazł
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-04-17 o 13:34

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar lichi
    Mieszka w
    Piaseczno
    Mi ostatnio bardzo pomógl olej konopny na twarz, super nawilża

Mieszka w
    Łódź
    Mi osobiście dużo pomogły środki pielęgnujace bez konserwantów- czyli nie muszą ładnie pachnieć i mieć fiołkowy kolor, żeby dobrze działać. Nawilżanie to podstawa, szczególnie po częstym kontakcie z wodą i płynami dezynfekującymi. Zrezygnowałem też z rękawic lateksowych, na rzecz nitrylowych i jakość skóry trochę się poprawiła. Oczywiście takiej różnicy nie widać z dnia na dzień, ale zauważyć ją można po kilku miesiącach. Pozdrawiam - Marcin.

Nie zarejestrowany
    Guest

kosmetyki naturalne

Same oleje zapychają moją skórę powodując wysyp zaskórników, których szczerze nienawidzę! Świetny skład ma np. krem do ciała z bio ekstraktem z jagód goji Dermaplus. Jeżeli śledzicie składy kosmetyków, których używacie, to zapewniam, że skład w/w kremu przypadnie Wam do gustu w 100%.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Ja po zimie mialam mega przesuszona skore, szczegolnie nog i na ratunek przyszlo mi serum bielendy-kremowe serum d ciala z platkami owsianymi i olejkiem lnianym. Samo serum ma swietna konsytencje, super sie rozprowadza, szybko wchlania, a dzialanie rewelacyjne! Skora dokladnie nawilzona, odzywiona i przyjemna w dotyku.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ,,Sucha skóra twarzy i ciała to bardzo częsty problem. Objawia się zaczerwienieniem, szorstkością oraz nieprzyjemnym uczuciem ściągnięcia. Przesuszona skóra łatwo ulega podrażnieniom, bywa nadwrażliwa na działanie kosmetyków, a nawet wody. Pojawić się może także łuszczenie oraz uciążliwy świąd. Nadmiernie sucha skóra może być też objawem przewlekłej choroby.''

Link do artykułu: SUCHA SKÓRA może być objawem poważnych chorób. Dlaczego skóra się wysusza?

Mieszka w
    Kielce
    Dla mnie najskuteczniejszy okazał się krem na bazie wody termalnej, który doskonale nawilża suchą skórę twarzy - La Roche - Posay Toleriane Ultra. długo borykałam się z zaczerwienieniem, dyskomfortem na szczęście znalazłam produkt idealny dla siebie. Może jeszcze którejś uratuje życie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości