+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 192
    Nie zarejsestrowany
    Guest
    No ja sama musze powiedziec ze Collagen Noble Health rzeczywiscie jest skuteczny jesli chodzi ogólnie o takie wzmocnienie skóry, nadanie jej jedrności i spręzystości. Polecam zrobic sobie przed latem taką kuracje.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zgadzam sie z Tobą. Na pewno suplementacja jest z tym dobra ze na pewno wszystko to co potrzebne naszej skórze zostaje dostarczone od srodka. Wiec warto jest zastosować sobie taką kuracje.

Wiola Mitka
    Guest

Na ratunek suchej skórze czyli wszystko o nawilżaniu

Ja na przesuszoną skórę używam na noc diadermy - olejek marchewkowy, a na dzień krem z kwasem hialuronowym np. bielendę czy ziaję, a pod oczy serum z kwasem hialuronowym. Jednak jak zaczęłam używać relastanu i pijąc dużo wody to zauważyłam widoczne efekty. Nie wyskakują mi pryszcze. Skóra jest promienna i wygładzona. Podkład lepiej się nakłada bo nie czuję przesuszenia.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Ja odkąd stosuję peeling, który w składzie ma olej rzepakoy, to po kąpieli nie muszę już niczym się balsamować. Olej całkowicie załatwia sprawę (witamina E ujędrnia i regeneruje skórę, a witamina A nadaje jej ładny kolor).

Nie zarejestrowany
    Guest

Na ratunek suchej skórze czyli wszystko o nawilżaniu

Zgadzam sie z toba Wiola Mitka w jednym - najwazniejsze jest dobrze nawodnic organizm. Wszelkie kremy to tylko strata czasu i pieniedzy, wiem to z własnego dośiadczenia. Uzywała i Ziaji, i Garniera, ale efektów nie widziialam. Mama mojej kolezanki jest dermatologiem, do mojej suchej skory polecila mi Beta Skin. To jest wyrob medyczny, i ma mega wlsciwosci nawilzajace, bo zawiera wyciag z lnu...swietnie nawilza i regeneruje.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    też mam suchą skórę, najgorsze jest to że po umyciu jeśli jej nie nawilżę od razu mam czerwone piekące plamy. pomaga mi maść z witaminą A, spróbuj również oleju kokosowego. extra nawilza i wygładdza. powodzonka

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar Katarzyna i Jerzy
    Mieszka w
    Kraków
    Oprócz tlenu najliczniejszym pierwiastkiem na ziemi jest krzem. Jego obecność w organizmie jest niezwykle istotna, jest budulcem i elementem uelastyczniającym tkanki łączne. Lśniące włosy, silne paznokcie, starzenie się skóry jest zależne od działania krzemu.
    - uelstyczniające właściwości krzemu, zapobiegają utwardzającym właściwościom wapnia, musi tu być swoista równowaga,

Więcej: http://www.zdrowadroga.com/news/krzem/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-10-13 o 14:38
    http://zdrowadroga.com/

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Dla mnie jedynym ratunkiem były kosmetyki firmy "Genoscope". Zwróć uwagę na "Serum2H". Najlepiej sobie o nich poczytaj. Ja gorąco polecam I daj znać czy się udało
    https://www.facebook.com/Genoscope?fref=ts
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-10-13 o 14:37

Nie zarejestrowany
    Guest

maseczka

Jakiś czas temu odkryłam dobry sposób na wspomożenie kremów itp. nawilżaczy w walce z suchą skórą. Używam raz na tydzień/ dwa razy w tygodniu maseczki soraya 10 minut na głębokie nawilżenie. Jest to maseczka mocno nawilżająca dl cery suchej, odwodnionej. Polecam spróbować

Nie zarejestrowany
    Guest

nawilżanie skóry

dobrym sposobem na nawilżanie skóry jest stosowanie preparatów zawierających kwasy omega-3 z witaminą E
    www.facebook.com/symbiogen
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-12-13 o 10:00

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 20 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości