+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
    LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Z Bielendy fajne jest jescze kremowe serum do ciala, nie probowalam ale czytsalam pochlebne opinie. Aczkolwiek lubie kremowa formułe, wiec kuszacy produkt jak dla mnie

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja mam teraz od nich super masło do ciała Vegan friendly, karite. Dobrze nawilża, jest gęste, więc idealne na zimę, ładnie pachnie. Ma dobry skład, tylko składniki pochodzenia roślinnego, co jest dla mnie ważne, bo mam alergiczną skóre, skłonną do uczulenia

Nie zarejestrowany
    Guest

odp

Cytat Napisał Piwonia Zobacz post
    Z Bielendy fajne jest jescze kremowe serum do ciala, nie probowalam ale czytsalam pochlebne opinie. Aczkolwiek lubie kremowa formułe, wiec kuszacy produkt jak dla mnie
    jest okej, ja używam go już od dosyć dawna i jak na razie nie zmieniam na inny balsam

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Piwonia Zobacz post
    z tej marki mozesz wypróbować tropikalne olejke, ja mam kokosowy i nie zmieniam go juz od dłuższego czasu

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Cytat Napisał Miranda_K Zobacz post
    Ja mam teraz od nich super masło do ciała Vegan friendly, karite.
    Ja z tej serii vegan frendly mam peeling arbuzowy, o mamusiu jak on pieknie i i ntensywnie pachnie, az orzeźwia Fajnie, delikatnie zluszcza martwy naskorek i wygladz, e efekcie mam pieknie pachnace i przyjemne w dotyku cialo

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mam teraz od nich super masło do ciała Vegan friendly, karite. Dobrze nawilża, jest gęste, więc idealne na zimę, ładnie pachnie. Ma dobry skład, tylko składniki pochodzenia roślinnego, co jest dla mnie ważne, bo mam alergiczną skóre, skłonną do uczulenia
    widziałam je teraz na promocji chyba w Hebe z kolei na lato fajne jest serum slim corrector z efektem chłodzącym

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar RadioProtect
    Mieszka w
    Nadarzyn
    Warto stosować kremy, które zawierają mocznik, kwas hialuronowy, pantenol, skwalen czy witaminę E. Składniki te nie tylko silnie nawilżają, ale również prowadzą do powstania na skórze cienkiego, ochronnego filmu. Jego zadaniem jest hamowanie ucieczki wilgoci.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    a ja tak jak mowilam, skusilam sie na kremowe serum. wybralam z mlekiem kozim i miodem i jestem zachwycona dzialaniem, niedosc ze jest doskonale nawilzona to rowniez bardziej uelastyczniona, gladka i miekka. Jest to kolejny produkt bielendy, ktory mnie nie zawiodl.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości