+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
    micha
    Guest
    A co tańsze laser czy epilfree? Jak się ma jasne włoski to co będzie bezpieczniejsze?

Fauna
    Guest
    Bezpieczniejsze o tyle, że po prostu na jasnych włoskach własnie Epilfree sprawdzi się lepiej, u mnie na pewno tak było. Laser nie "wyłapywał" jasnych włosów. Co do ceny, to najlepiej zadzwoń zapytać, ale też jest na pewno korzystniejsza

LUBIĘ FORUM
    Zdecydowanie Epilfree wychodzi taniej od lasera.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Hej, powiedzcie mi jaka jest roznica miedzy woskiem a pasta cukrowa? Zapisalam sie do kosmetyczki na depilacje, kazala mi sie zastanowic wlasnie nad ta kwestia.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar lichi
    Mieszka w
    Piaseczno
    dobra ale ciężko zrobić ją samemu w domku, lepiej sprawsza się wosk

Nie zarejestrowany
    Guest
    sama nie dam rady jakoś depilować się woskiem, dosyć nieprzyjemne uczucie. do tej pory najlepszy depilacja to chyba kremem vanity soft z olejkiem różanym

Nie zarejestrowany
    Guest

pasta cukrowa

U mnie akurat pasta w ogóle się nie sprawdziła. Nigdy nie używałam wosku, więc nie będę porównywać. Ale po paście cukrowej wcale nie ubywało mi włosków - próbowałam i kupną i domową. W końcu przeszłam na depilator. Może i jest boleśniejszy, ale to tylko przez 2-3 pierwsze użycia, potem już się skóra przyzwyczaja i nie boli, a jest o wiele dokładniejszy.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ,,Pasta cukrowa do depilacji była wykorzystywana na Bliskim Wschodzie od stuleci. U nas też ta metoda depilacji zyskuje coraz większą rzeszę zwolenniczek. Jakie są wady i zalety depilacji pastą cukrową? Jak przeprowadzić depilację pastą cukrową w domu?''

Linki do artykułów: Depilacja PASTĄ CUKROWĄ. Wady i zalety depilacji pastą cukrową

Pasta cukrowa: jak ją zrobić? PRZEPIS NA PASTĘ CUKROWĄ robioną w domu

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Ja zdecydowanie wole wosk, bol i efekt ten sam a jakos tak sie do wosku przyzwyczailam

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    o widzicie, ja jeszcze o tym nawet nie słyszałam! muszę zgłębic temat i spróbować skoro chwalicie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości