+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 191
    Nie zarejestrowany
    Guest

Tampon czy podpaska - fakty i mity

ja narazie wolę stosować podpaski,boję się że może się urwać sznureczek,albo coś..

Nie zarejestrowany
    Guest

podpaski

Mam 18 lat i boję się używaż tamponów. Kiedyś chciałam spróbować,ale prawie,że zemdlałam przy wprowadzeniu tamponu do pochwy,boję się,że mogłam przerwać błone dziewiczą;(((( Jednak wolę podpaski,dla mnie są wygodne i bardziej bezpieczne...

Nie zarejestrowany
    Guest

tampon czy podpaska

tampony!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

W zależnosci od okoliczności

Latem i na noc - tampony! Podpaski - gdy nie będą mnie krępowały. Nigdy nie zdarzyło mi się urwać sznureczka; inne podobne ekscesy też nie miały miejsca; uzywam nie tylko tamponów renomowanych(czytaj reklamowanych) firm; są takie same!dziewczyny, nie bójcie się tamponów!jazda konna czy basen w podpasce?

Nie zarejestrowany
    Guest

podpaski

JA mam 17 latek i probowalam uzywac tamponow ale nie moglam go wprowadzic :| i troche sie balam Uzywam podpasek i wydaje mi sie ze sa wygodne ) i tez ich niewidac :P przeciez sa takie cieniutkie )

Nie zarejestrowany
    Guest

tampon czy podpaska

A ja z wlasnego życia wiem ze dziewice boją się tamponów ale jak się tylko dziewczyny oswoicie ze swoim ciałem to pokochacie tampony! Kiedys w czasie miesiączki byłam "umarła dla świata" teraz chodze na basen, na imprezy- czuje się fantastycznie. Zapominam że mam okres!

Nie zarejestrowany
    Guest

podpaski

ja uzywam podpasek nie tamponow

Nie zarejestrowany
    Guest

podpaski

mi sie wydaje ze lepsze są podpaski nie można w nich np:iść na basen ale sie nie boisz ze ci sie urwie sznureczek niektóre są cienkie a niektóre grube zależy jakie sie stosuje!!Zalecam podpaski!!

Nie zarejestrowany
    Guest

tampon

w czasie miesiączki, każda z nas chce funkcjonować normalnie, tak jak każdego dnia. Problem zaczyna się gdy okres jest na tyle obfity, że podpaska to za mało, nie spełnia swojej roli bo "rzuca się w oczy", bo krępuje twoje ruchy, bo nie czujesz się komfortowo i bezpiecznie, bo poprostu przesuwa się jak siadasz i nie spełnia swojej roli. Tak samo w nocy jak i w ciągu dnia zawsze wtedy gdy podpaska nie spełnia swojej roli wybieram tampon. Ostatnio w nocy jest niezastąpiony, bo albo on albo podpaska i pranie pościeli nie wspominając o materacu łóżka!

Nie zarejestrowany
    Guest

tampony

nie wyobrazam sobie teraz uzywac podpasek. na samym poczatku ich uzywalam i doslownie nienawidzilam sie za to ze jestem kobieta.koszmar. podpaski sa dla mnie oblesne!wszystko sie lepi czuc jak wyplywa na zewnatrz przy jakims gwaltownym ruchu cos okropnego.bywa ze sie cos poplami . przy tamponach jak jest juz dosyc nasaczony wlasnie wtedy odczuwa sie efekt jakby mialo juz wyplynac na zewnatrz. a co do pierwszego zastosowania to trzeba sie poprostu rozluznic.kiedy jestesmy spiete nigdy nie ulozymy go we wlasciwym miejscu .jesli sie go atomiast umiesci gleboko wogole jest nie wyczuwalny.mnie sklonilo wyjscie na dyskoteke ze uzylam tamponu.pamietam ze go umiescilam niewlasciwie czulam dyskomfort ale i tak bylo duzo lepiej niz jakbym stosowala podpaski.polecam wszystkim jesli nauczycie sie dobrze aplikowac zapomnicie o podpaskach ja stosuje tampony od ok 6lat nigdy sie zaden sznurek nie urwal:/ poprostu jak go odpakujecie pociagnijcie za sznurek i sprawdzcie przed wlozeniem czy dobrze sie trzyma.zycze powodzenia

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości