+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar nimka
    Mieszka w
    Karpacz
    cwicz z ciezarkami po .05kg , na internecie sa rozne pozycje do ciwiczen ,ale rob z kazdego rozaju po 8powtorzen po 2-3serie, na poczatku bedzie ciezko ale da efekty, tak robie na areobiku i widze ze mam mnijesze ramiona

Werka78
    Guest

Mel B.: ćwiczenia na piękne ramiona [trening 10 min.]

Ja też mam problem z ramionami, ale zaczęłam ćwiczyć z Mel B. Już od dwóch tygodni trenuję nad oceanem z moją ulubioną spajsetką
    Gdyby któraś z dziewczyn chciała spróbować to tu są opisy Mel B.: http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/...min_37129.html
    a np. na youtube można znaleźć filmiki

Nie zarejestrowany
    Guest

Ból w bicepsie

Ja też miałam problem z ramionami. Ostatnio dużo zaczełam ćwiczyć i nie wiem czy nie przesadziłam bo od tygodnia potwornie boli mnie biceps. Wiecie może co można z tym zrobić?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja też miałam problem z ramionami. Ostatnio dużo zaczełam ćwiczyć i nie wiem czy nie przesadziłam bo od tygodnia potwornie boli mnie biceps. Wiecie może co można z tym zrobić?
    Najlepiej od razu iść na USG mięśnia. Często bagatelizujemy takie rzeczy, które wydają nam się błahe, a to właśnie one mogą doprowadzić do poważniejszych problemów. Kiedyś sam tak miałem z mięśniem i długo nic z tym nie robiłem. W końcu ból był tak silny, że nie wytrzymałem i poszedłem na usg mięśnia. Specjaliści mi pomogli, ale oczywiście powiedzieli mi, że gdybym przyszedł od razu, to byłaby zupełnie inna rozmowa i szybciej sprawa zostałaby załatwiona, a tak to dojście do sprawności mięśnia potrwa dłużej. Nie ma co czekać. Z miejsca trzeba iść na usg.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-04-15 o 14:13

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Mniej wcinać

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Może po prostu jest to kwestia zbyt intensywnego treningu. Często osoby, które zaczynają ćwiczyć chcą za dużo na raz i zapominają jak ważna jest renegeracja
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-01-16 o 18:01

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Częstochowa
    ćwiczenia z ciężarkami są najskuteczniejsze.
    i nie, nie wszystkie są nakierowane na budowę wielkich bicepsów, na YT jest dużo filmików o wyszczupleniu ramion, wiele z nich jest nawet bez jakichkolwiek obciążeń.
    ja preferuję jednak te z ciężarkami (czy raczej w moim przypadku butelkami wody), bo wtedy czuję, że mięśnie mi naprawdę pracują.
    nie robię też zbyt często tych ćwiczeń, co drugi dzień to max, bo nie chcę mieć potem problemu z zakwasami w ramionach - jednak w ciągu dnia trzeba jakoś funkcjonować.
    no i zwykle te zestawy ćwiczeń na ramiona dotyczą poszczególnych części ramion, a nie tak ogólnie.
    i po kilku razach można zapamiętać niektóre ćwiczenia i potem samemu robić, jak nie będzie się chciało włączać YT.

najlepiej: 20 sekund, 10 sekund przerwy jedno ćwiczenie x2.
    na początek powinno wystarczyć.

Marzenka J
    Guest
    Jeżeli chodzi tobie o konkretne miejsce - ramiona, zastanawiałaś się moze nad odpowiednim doborem ćwiczęń, któ©e by były ukierunkowane tylko na tę partię mieśni i nie wiem może zastosowaniem Largomass?

Bartek 23
    Guest
    Cytat Napisał Marzenka J Zobacz post
    Jeżeli chodzi tobie o konkretne miejsce - ramiona, zastanawiałaś się moze nad odpowiednim doborem ćwiczęń, któ©e by były ukierunkowane tylko na tę partię mieśni i nie wiem może zastosowaniem Largomass?
    Ja akurat stosowąłem ten środek i faktycznie pod względem masy mieśniowej jest on idealny. Nie mniej nie wiem, czy uda się to tylko przełożyć na mieśnie ramion...

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Najtrudniej schudnać z takiej nietypowej częsci ciała jak ramiona. Też bym intuicyjnie polecał cieżarki. Chociaz prawde mówiąc to podobają mi sie u kobiet takie szersze ramiona. Nie wiem o jakich bardzo rozrośniętych tu mowa ale ja nie mam ogólnie nic przeciwko.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości