+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 124
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar routine
    Mieszka w
    Wroclaw
    Na większosc produktow Ziaji niestety mam uczulenie. Szkoda bo to fajne kremiki. U mnie sprawdzaja sie tylko dermokosmetyki lub wszelkie z naturalnych wyciagow.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    sucha skora potrzebuja tez nawilzenia od srodka, naturalne przyklady to wszelkiego rodzaju ryby z omega3 wzmacniajaca i dobrze robiaca skorze. ostatnio odkrylem neptuna, gotowe dania z ryb, zajadam sie a na sucha skore nie narzekam no oczywiscie plus krem, uzywam zwyczajnej "NIVEI intensywne nawilzanie"

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Dobry też jest krem z firmy Plante system z serii Urgene. Właśnie do skóry odwodnionej. Zawiera olejek ze żmijowca i inne substancje naturalne ale świetnie nawilża i nie przetłuszcza. nie uczula i ładnie pachnie. Można go kupić w aptece.

Polecam firme Ziaja
    Swietne kosmetyki, zaufane i co wazne nie sa drogie

Ja znalazłam tani i skuteczny sposób na nawodnienie mojej suchej skóryi zamiast drogich kosmetyków nakładam sobie raz na dwa tygodnie czasem raz na tydzień maseczkę kolagenową nawadniającą taką kupuje je beautyface pl. Polecam byłam zadziwiona jak bardzo gładka stała się ma twarz!:

słyszałam dużo dobrego o kremach marki Ziaja; osobiście uwielbiam DERMIKĘ - kiedyś była seria PREVENTI, teraz używam koktajlu witaminowego z serii z witaminą P; świetne kremy!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar talula
    ja ostatnio trafiłam na Happy per aqua- nawilżającą serię Flosleku. Jestem pozytywnie zaskoczona!

gdzie moge kupić ten Happy per aqua- nigdzie go nie ma

już nie wierzę w żadne kremy antyzmarszczkowe.
    jedyne, co naprawdę skutecznie działa na trądzik i fajnie pomaga na tłustą , płaty kolagenowe ale to kosztowało ok 100 PLN więc drogo!
    Na szczescie znalazłam płatki ktore mogę same nakładać kosztuje ok 20 PLN a efekt ten sam

Nie zarejestrowany
    Guest
    nie zaden krem nie nawilzy tak jak maska hydrozelowa 100% kolagen polecam ja takie jak beauty face .pl naprawde dzialaja

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości