+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 141

Temat: Odchudzanie

Nie zarejestrowany
    Guest

a catering

nie próbowałaś cateringu dietetycznego? na przykład WygodnaDieta jest jednym z najlepszych cateringów, których klienci mają świetne rezultaty, może warto w tym kierunki pójść, a po osiągnięciu celu dalej kontynuować zdrowe nawyki?

Dagmara29b
    Guest
    Moim zdaniem nie ma lepszego i bezpieczniejszego środka wspomagającego odchudznaie jak Foreverslim. Ja w 3 miesiace przy ich zastosowaniu obok diety, pozbyłam się całej nadwagi

Biedronka14
    Guest
    Ja bym ci radziła odstawić słodycze i zacząć brac preparat Foreverslim, ja go stosowałam i schudłam w 2 miesiące 10kg

Calineczka
    Guest
    Ja akurat wole Slimunox, też dzięki temu preparatowi schudłam i to sporo, bo w końcu mieszcze się w sukienke ze studniówki

dalila
    Guest
    A ja nic z tych rzeczy nie stosowałam, postanowiłam od razu skorzystać z pomocy dietetyka, trafiłam na świetną specjalistkę z odpowiednim wykształceniem Panią Elę Horba z Sokółki. To dietetyk z pasją która potrafi każdego zmotywować do zdrowego stylu życia

gebbibabucha
    Guest
    Mi wiele pomogły swego czasu wczasy odchudzające. Pojechałam tam pod namową koleżanki i szczerz mówiąc, na początku byłam dość sceptycznie nastawiona. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Organizował je hotel Zalesie Mazury. Na miejscu super sympatyczna grupa i trener, który motywował do ruchu. Nie dość że powoli zaczęłam otwierać się do ludzi, to pokochałam sport. Aktualnie jestem chudsza o 14kg i na tym nie koniec.

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta

Moim zdaniem nie warto jeść tabletek, tylko po prostu zacząć zdrowo się odżywiać. Ja odkąd jestem na diecie, schudłam już 6 kg. W zdrowym odżywianiu i regularnym jedzeniu pomaga mi na co dzieńmaczfit.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 14:31

Nie zarejestrowany
    Guest

odp

Ja zamawiam dietę z maczfit.pl i mogę każdemu polecić Bardzo smaczne jedzenie, ale najbardziej cenie sobie wygodę. W końcu nie muszę przygotowywać sama posiłków, szukać fit przepisów i liczyć kalorii.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:16

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nadprogramowe kilogramy? Wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-11-19 o 20:52

Natasza22
    Guest
    Ja podczas odchudzania zdecydowałąm się na zastosowanie Foreverslim i moim zdaniem to najlepsze co mogłam zrobić by pozbyć się nadwagi

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości