+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 139

Temat: Odchudzanie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Odchudzenie dietą nie ma sensu. 95% osób odzyskuje wagę zgubioną dietami. Dlatego trzeba na stałe zmienić swój sposób odzywiania na taki, który pozwala utrzymywać przyzwoitą wagę.

zgodzę sie z trofek odchudzanie tymczasowe z wykorzystaniem jakiejs jednej gazetowej diety np, jednoskładnikowej nie ma sensu. zmiana nawyków zywieniowych na stałe jest najlepszym sposobem na odchudzanie, ja sprawdzam to właśnie na sobie i musze przyznać ze jest ok. trochę trudno mi było na poczatku, ale dostosowałam swój tryb zycia do odzywiania (albo odżywianie do trybu zycia) i widzę efekty, a przeciez nie głodzę się tylko po prostu jem rozsądnie. sama nie dałabym rady wspolnymi siłami uddało mi się i dalej wdzę efekty

polecam taki sposób zycia. pozdrawiam

zgodzę sie z tą częścią przediśców, którzy polecają zwiększyć ilość ruchu, choć jako matka sama dobrze wiem, że przy dzieciach to ruchu ma sie bardzo dużo a czasu na dodatkową aktywność bardzo mało

jednakże odnośnie eliminowania cukrów, wyobrażania sobie siebie w bikini i brania sie do roboty.. ciekawi mnie ile z Was ma dzieci w domu?? :twisted:

Misiu Kuleczko, znam Twój ból, bo sama swego czasu nabrałam przez hormony 28 kilo i wypróbowałam chyba wszystko co mi "dobre dusze" polecały na szczęście tę drogę mam za sobą i aż żal mi straconego na to wszystko czasu.
    teraz trzymam sylwetke od 6 lat. ale to kwestia zrozumienia odżywiania, procesów tycia, chudniecia i jo-jo.

przede wszystkim trzeba zrozumieć, że tycie to proces wynikajacy z.. niedoborów!

obcinanie cukru, węglowodanów, kalorii czy czegokolwiek innego jest działaniem krótkotrwałym i wytwarzajacym jeszcze głębsze braki w organizmie a przez to natychmiastowe gromadzenie od nowa "zapasów" kiedy tylko będzie okazja.

na codzień zajmuję się również przypadkami właśnie osób z nadwagą i z doświadczenia wiem, ze takie po wielu różnych dietach mają coraz większe problemy z jo-jo po każdej kolejnej niedoborowej.

aby schudnąć skutecznie, bezpiecznie i trwale, trzeba wyeliminować niedobory jakie funduje nam nie tylko nasze odżywianie, ale i jedzenie. sztuką jest to wyeliminować zdrowo i w sposób zbilansowany [żeby nie nafaszerować sie np. zbędnymi kaloriami albo chemią], ale od tego na szczęście już pojawiają sie specjaliści
    zresztą.. nie tylko odchudzania sie to tyczy

pozdrawiam, Dominika

najlepiej postaraj sie zaczac lzej odzywiac,
    wiecej lekkich posilkow niz dwa duze i w ten sposob organizm odzwyczaja sie od magazynowania jedzenia
    pij duzo wody, mi tez to pomoglo
    i koniecznie ruch, nie musisz od razu wbiegac na 15. pietro,
    po prostu zrob przed snem troche sklonow, poskacz na skakance, po gimnastykuj sie, aby poswiecic na to chwile dluzej np co wieczor 30 min i na pewno beda rezultaty!
    mi to pomoglo a brzmi w miare prosto, nie mam racji?

Ze swojego doświadczenia i tego co obserwuję mogę powiedzieć, żebyś podarowała sobie różne diety. Trwałe zmiany można wprowadzić tylko dzięki zmianie całego stylu odżywiania. Na całe życie.

Polecam tak zwany rozdzielny sposób odżywiania. Polega to na tym, że nie je się razem białka i węglowodanów. Nigdy! Polecam również odrzucenie pokarmów niezdrowych dla Twojej grupy krwi (polecam książkę Adamo: "żyj zgodnie ze swoją grupą krwi&quot. Gdybym miał coś jeszcze doradzić, to: odrzuć wszystko co sztuczne, przetworzone, konserwowane, sosy i zupy z paczek, etc i jedz świeże warzywa na każdy posiłek.

To działa.

Mieszka w
    Warszawa
    1. Dieta cud nie istnieje.
    Nie ma i nie będzie takiej diety, która umożliwiałaby szybkie, bezpieczne zrzucenie wagi bez tzw. efektu jo-jo. W kilka czy kilkanaście dni nie da się pozbyć tkanki tłuszczowej gromadzonej w organizmie miesiącami czy latami. Jedyną metodą skutecznej walki z nadwagą i otyłością jest całkowita zmiana stylu odżywiania. Tylko trwała zmiana pozwoli na pozbycie się zbędnych kilogramów raz na zawsze.

2. dieta nie może być udręką - ma być nieodzownym elementem naszego stylu życia.
    Z tego właśnie powodu sposób odchudzania musi być dopasowany indywidualnie do każdej osoby. Musi uwzględniać jej upodobania kulinarne i raczej modyfikować dotychczasowy sposób żywienia, niż czynić w nim rewolucje. Trzeba wiedzieć że
    już proste rozwiązania, jak zmiana technik przyrządzania posiłków, mogą znacznie obniżyć kaloryczność przygotowywanych posiłków.

3. odchudzać należy się powoli.
    Ani nadwaga ani otyłość nie powstaje z dnia na dzień. Tkanka tłuszczowa musi gromadzić się długo, by spowodować negatywne efekty. Z tego też powodu nie da się z dnia na dzień jej zrzucić. Im szybciej zrzucasz kilogramy, tym szybciej znowu przytyjesz, a dodatkowo narazisz swój organizm na komplikacje zdrowotne, jak stany niedoborowe, uszkodzenia narządów wewnętrznych, uszkodzenia skóry, włosów, paznokci. Fizjologiczną normą odchudzania jest 1 kilogram na tydzień.

Mieszka w
    wawa
    Witamja tam nie wierzę w tą silną wolę ja przy wzroście 164 ważyłam 75kg i czułam się jak tłusta obleśna swinka cóż janie wyprawiałam głodziłam sie całymi dniami jazdy na rowerku basen biegi ech....2 kg na miesiąc i to wszystko padałam ze zmęczenia ....ale kiedyś w końcu nie wytrzymałam i sięgnęłam po coś co mi zdecydowanie pomogło schudłam w ciągu 3 miesięcy 17kg i nie ma efektu jojo a dziś ważę 58kg czuję sie fantastycznie i sexi i nie dopusciłabym nigdy do takiej wagi jaką miałam.Ja jestem z zawodu lekarzem jesli chcesz wiedziec więcej zapytaj na maila bardzo chętnie ci odpowiem i pamiętaj nie masz się czego wstydzic !!!pozdrawiam aleksandra19727@wp.pl

Witam!
    mogę polecić coś co działa i przetestowałam na całej swojej rodzinie. Mama schudła 26 kg 8 lat temu i utrzymuje wagę i czuje się świetnie a swojego mężczyznę odchudziłam 12 kg w 1,5 mies. zniknął mu brzuch i na dodatek pokazały się mięsnie (ćwiczył je przy odchudzaniu bo miał na to dużo siły , których nigdy w życiu nie widział u siebie. Po tych doświadczeniach stałam się doradcą d/s wellness i prowadzę takie osoby, także osoby z cukrzycą i nadciśnieniem (jedząc te produkty lekarz zmniejsza dawki leków. Mojej Babci spadł cukier z alarmującego do normy po paru miesiącach. Wykonuję także na terenie Warszawy analizy składu ciała -bezpłatnie!!! i dobieram indywindualnie program. Pracuję na sprawdzonych przez 27 lat amerykańskich produktach do oczyszczania i odżywiania. Mamy tabletki ziołowe, które wchłaniają tluszcz z pożywienia, zbijają je i wydalają. Bierze się je przed jedzeniem także po to aby napęczniały i dały uczucie sytości (mniej wtedy się zjada). Aaaa zapomniałbym mają też bardzo ważną funkcję w składzie mają substancję stymulującą rozwój dobry bakterii co pomaga w trawieniu resztek trudnego do strawienia pokarmu bądź zlikwidowania złogów. Odżywianie to Koktajl w 5 smakach na bazie białka sojowego zawiera wszystkie potrzebne witaminy i mikroelementy wchłanialne w 90 %. Można jeść dla zdrowia raz dziennie nP: na sniadanie z mlekiem i płatkami, jogurtem...z czym kto lubi lub zamiast 2 posiłków dziennie (np: obiad normalny).

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar mir123bych
    Mieszka w
    Lublin
    nie wiem czy suplementy diety są zdrowe… ja wolę sobie policzyć kalorie i jeść produkty odżywcze a mało kaloryczne

kalkulator macie np. tutaj http://www.pamietajosercu.pl/profilaktyka/testy/kalkulator_kalorii.html

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał mir123bych
    nie wiem czy suplementy diety są zdrowe… ja wolę sobie policzyć kalorie i jeść produkty odżywcze a mało kaloryczne
    a ja wiem, NIE SĄ ZDROWE

i nawet jeśli nie zaszkodzą po miesiącu czy dwóch, to nigdy nie wiadomo jakie szkody robią w organizmie i gdzie się odkładają ... ja wolę nie ryzykować, zwłaszcza, że większość preparatów na odchudzanie rozprowadzana jest przez internet, co jest podejrzane... czemu nie są sprzedawane w aptekach??? ....

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości