+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 139

Temat: Odchudzanie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Znam tylko jeden sposób na zrzucenie wagi, sama go zastosowałam i schudłam w sumie przez 1,5 roku 30kg Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam było wyrzucenie wagi Przez cały proces odchudzania zważyłam się tylko raz na początku, żeby wiedzieć ile schudnę. Następnie na kartce papieru napisałam wagę jaką chcę osiągnąć i przykleiłam ją nad łóżkiem. Codziennie rano i wieczorem patrzyłam na tą kartkę i wyobrażałam sobie siebie z taką wagą. Odstawiłam co prawda słodycze, co nie oznacza, że w ogóle się z nimi rozstałam. Przez pierwsze 5mies schudłam zaledwie 3kg, dlatego zaczęłam wyobrażać sobie siebie coraz częściej, wycięłam nawet z gazety zdjęcie kobiety, która miała te kształty o których ja marzyłam, na miejscu jej twarzy umieściłam swoje zdjęcie i przez następny rok obserwowałam tylko jak poszerzają mi się ubrania i najlepsze w tym wszystkim jest to że nie zakatowałam siebie żadną "cudowną" dietą

Nie wiem jaki sposob bedzie najlepszy dla Ciebie bo odchudzanie to bardzo indywidualna sprawa, ale uwazam ze na pewno warto, o czym pisalo tu juz wiele osob, nie tyle stosowac diete ile raczej zmieniac nawyki zywieniowe. Ja np nie potrafie dlugo wytrzymac na diecie, gdzie mam tygodniowa rozpiske co mam jesc, uwazam ze lepiej jest, z umiarem oczywiscie!, jesc to na co jest ochota, przy czym dobrze sie przestawiac na produkty mniej kaloryczne, np zamiast bialego chleba, ryzu, makaronu jesc razowy/brazowy, zamiast smazonego miesa-pieczone w folii itp A jesli chodzi o swieze warzywa, to mysle ze zima lepiej uzywac mrozonek, ja bardzo lubie mieszanki z frosty, bo nie maja konserwantow i sa barzdiej wartosciowe niz swieze warzywa

Cytat Napisał mir123bych
    nie wiem czy suplementy diety są zdrowe… ja wolę sobie policzyć kalorie i jeść produkty odżywcze a mało kaloryczne

kalkulator macie np. tutaj http://www.pamietajosercu.pl/profilaktyka/testy/kalkulator_kalorii.html
    Tak samo jak mir123bych wolę patrzec na to co jem niz faszerowac sie tabletkami po których ma się NIBY schudnąć. Jak narazie to działa i utrzymuje sie na tym samym poziomie lub delikatnie spada.

Mieszka w
    Olsztyn
    Ja odchudzam sie cale zycie i roznie bywalo..teraz postanowilam raz na zawsze pozbyc się 15 kg i jem zdrowiej, nie jem chlepa a pelnoziarniste pieczywo, unikam smazenia, slodyczy, cukru i cwiczę 20-30 minut dziennie. Mam nadzieje, ze to przyniesie efekt

hey ja przy wzroscie 175 waze 64 kg niby prawie w normie ale chce zejsc do 55 lato sie zbliza a ja na swoje uda nie moge patrzec narazie idzie ok i tak najwazniejsza jest silna wola

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    moje miasteczko gdzieś na końcu świata..
    nie istnieje coś takiego jak szybkie odchudzanie, lepiej zapobiegać niż leczyć...ale polecam Ci zdrową lekką kuchnie - spróbuj sobie zrobi jadłospis na cały tydzień - dużo warzyw, owoców. I zapomnij o tłustych rzeczach, fast foody omijaj szerokim łukiem

i przede wszystkim ruch!! pływać skakać tańczyć . i od razu humor lepszy

Witam!
    Ja też mam ogromny kłopot z nadwagą mam 36lat i wagę 78ko przy wzroście 166cm.Poradźcie co robić jak zahamować apetyt ??Może macie jakieś sprawdzone sposoby???
    Błagam o odpowiedź i rady.
    Pozdrawiam Domi

jak tu nie mieć kompleksów a to celulitis chwila zapomnienia a kilogramy lecą i to w górę ale cóż takie życie wieczna walka z niedoskonałościami :? niewiadomo już co i na co zażywać ja obecnie zawzięłam się i staram się nie zajadać po godzinie 19 a w ciągu dnia jem małe ilości ale często do tego zażywam suplement diety Deco ,wspomaga odchudzanie i spala tłuszczyk ,w ciągu miesiąca spadło mi ok3 kg jeszcze z 3 i będzie ok

LUBIĘ FORUM Avatar natulinka
    Zamiast tych wszystkich suplementów i tabletek nie lepiej zahamowywać apetyt szklanką wody? Ja poradziłam sobie pijąc kwadrans przed jedzeniem szklankę wody mineralnej, teraz nie mam napadów wilczego głodu, po prosty piję sobie w ciągu dnia sporo aquarel niegazowanej i mam problem z głowy. Chudnę wolno ale mam nadzieję skutecznie.

Cytat Napisał Jadwiga
    Kup sobie w aptece APLEFIT :!:
    Niestety te specyfiki nie na każdego działają, mi przynajmniej nie pomogły. Ale spróbować zawsze możesz :wink:

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości